"Плаче більше, ніж я": Ірена Карпа розповіла, як її чоловік-француз сприймає війну в Україні, та чому їй соромно за деяких співвітчизників

25 квітня 2022, 20:05

Письменниця та співачка Ірена Карпа, яка мешкає у Франції, де зараз активно волонтерить та виступає на ТБ, розказала, як переживає війну в Україні її чоловік Луї.

Як зірка пояснила те, що відбувається, своїм донькам, і як ся мають її батьки та сестра, які лишилися в Україні, вона розповіла в інтерв'ю "ДеЯк".

Зі слів Ірени, про те, що почалася війна, вона дізналася о 5-ій ранку з дзвінка подруги, і при згадці про те в неї досі мурашки по шкірі.

"Офіційно це найгірший ранок мого життя", - зізналася Карпа.


 
Рідні Ірени під час війни вирішили залишатися в Україні
фото з instagram карпи

Як пригадує Ірена, коли вона зателефонувала мамі, то та вже все знала. Вона тримає готель на заході України, і їй одразу стали дзвонити люди, які тікали від війни. Як підкреслила письменниця, мама здає житло за ціною, навіть значно нижчою за довоєнну, щоби лише покрити комунальні платежі.

"Я, чесно кажучи, в шоці, коли дивлюсь на свою маму... ну 300 гривень - це кімната, там чотири людини жити може, з собаками, з котами... і тут коли я бачу, що люди десь у Львові почали лупити такі ціни за квартири, якісь просто баснословні за якісь сараї, блін - реально якийсь іспанський сором. Коли робиш гидоту не ти чи якусь дурницю, а соромно тобі", - заявила Карпа.

"Ну камон, як можна наживатися зараз? Мені, чесно кажучи, соромно, не знаю, чи такі гроші комусь потім приносять якусь радість. Ну хіба що вони там донатять все, що вони зайве заробили, на ЗСУ, от тільки в цьому випадку я могла би ще якось виправдати таке підняття цін. Але як можна лупити з людей, які втратили свій дім, втратили заробіток, потрійну суму? Не розумію", - обурилася вона.

 
Зірці соромно за людей, які наживаються на біженцях

Рідні Ірени відмовляються виїздити з України. У себе вдома у Парижі зірка прихистила музикантку з дочкою.

Що стосується власних доньок Карпи, Кори та Каї, спершу вона намагалася вберегти їх від тяжкої інформації, але зрештою таки довелося відповідати на питання, чому росія напала на Україну.

"Пояснюю, що дуже жадні люди, яким дуже не подобається, щоб українці жили гарно, і що українці розумні й вільні, і захотіли нас знищити, бо їм було дуже завидно. Захотіли відкусити кусок нашої землі. І те, що ми не захотіли робити так як вони і бути такими як вони, вони захотіли просто нас знищити. Це дуже класно можна пояснювати прям як на рівні казок", - поділилася Ірена.

Дуже близько до серця події в Україні сприймає її чоловік-француз Луї.

 

"Плаче більше, ніж я. Коли я щось розказую, бо мені треба виговоритися, він каже: "Все, я не можу. Це жахливо". І плаче. Він реально плаче. І, коли дивиться новини, плаче й ховається, щоб я не бачила його. Він дуже чутливий. З нас двох в кіно плакав завжди він", - розповіла Карпа.

До слова, Луї зараз вивчає українську мову. Як відомо, для Ірени це третій шлюб, і вона в ньому щаслива.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ірена Карпа: Іноді шкодую, що я не бичка і не гопниця

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів