"Не відкривала їх до 18": KRUTЬ в спідньому показала шрами і целюліт та розказала про шлях прийняття себе

9 серпня 2023, 13:00

Бандуристка і співачка Марина KRUTЬ відреагувала на сексистський скандал навколо у шоу Володимира Остапчука, показавши свої шрами не "неідеальному" тілі.

Артистка оприлюднила фото в спідньому і відверто розказала підписникам про інцидент, який стався з нею в дитинстві.

"Я 11/10", - одразу ж заявила Марина, маючи на увазі "маркер", яким Остапчук із гостями свого шоу оцінювали жінок.

"Коли мені було 8, я вилила на себе добрячу порцію окропу. Перша домедична у мене була - помазання сусідкою олією моїх ніг (запам‘ятайте, ніколи такого не можна робити). Я лежала в лікарні 4 місяці. 3-4 ступінь. Лікарі сказали, що можна пересадити шкіру, але грошей не було. Я не відкривала свої шрами до 18 років. Я в прямому сенсі не показувала їх нікому", - зізналася артистка.


Мені здавалось, що мене ніхто не полюбить такою. Я не вийду заміж. Я не народжу дітей. Мені здавалось, що люди будуть тицяти пальцями на мої шрами, якщо побачать. В близькості я просила завжди вимикати світло. Я не купалась на громадських пляжах. Потім у мене з'явився ще й целюліт та розтяжки на стегнах від гормонального збою у 16. Я не могла дивитися на себе", - поділилася одкровеннями Марина.

 
"І ніхто. Ніхто. Ніхто. Не має права оцінювати вашу зовнішність за якимись уявними стандартами. Ніхто", - наголосила артистка
фото з instagram

"В житті я робила купу маніпуляцій із своїм тілом: незручна білизна, втягування животу при обіймах з партнером, прикривання неголених ніг сукнею, незмога підняти руку, коли там не голено, депіляціі, вії і бла бла. А все того що я хотіла сподобатись комусь. І робила процедури не для себе", - відверто розказала бандуристка.

 
KRUTЬ максимально відверта зі своєю аудиторією
 
 
"Вони (шрами - ред.) красиві. Вони унікальні. Вони - частина мене, а якщо я люблю себе, то люблю і їх", - зазначила вона
 
Марина наважилася на дуже сміливий крок

Артистка показує лише справжню себе і не намагається сподобатись іншим (як колись).

 
 

Нагадаємо, також на сесксистський скандал відреагувала телеведуча Маша Єфросиніна, яка заявила, що вона сама для себе 10 з 10. А музикант Володимир Дантес навіть присвятив цій темі пісеньку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Джолі оголилася для глянцю: В мене є видимі та невидимі шрами

Колишня Ілона Маска прикрасила свої груди шрамами. ФОТО

Анна Трінчер показала шрам після збільшення грудей. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів