Холлі Беррі платитиме аліменти на дитину ще одному своєму ексу: визначено суму

25 серпня 2023, 17:30

Американській акторці Холлі Беррі доведеться завести в своєму щоденнику витрат іще один розділ: аліменти її ексчоловіку номер три, акторові Олів'є Мартінесу на їхнього спільного 9-річного сина Масео.

Через вісім років після розставання колишня пара нарешті досягла домовленості та завершує шлюборозлучний процес.

Про це дізнався журнал People.

 
Мартінес і Беррі розійшлися в 2015-му - чи то через його запальну вдачу, чи то через те, що акторка не змогла переїхати з ним до Франції
фото getty images

Беррі погодилася на щомісячну суму в 8 тисяч доларів. Окрім цього, на неї лягають витрати на приватну школу, де вчиться хлопчик, форму, приладдя, позашкільні заходи тощо. Кошти, які Мартінес уже міг встигнути витратити на навчальний рік 2023/2024, акторка готова йому повернути.

Окрім цього, Холлі доведеться ділитися з ексом своїм прибутком у тому разі, якщо за рік він буде більшим за 2 мільйони доларів. Тоді Олів'є отримає 4,3%.

Як відомо, платить актриса аліменти й на свою дочку Налу, яку народила від манекенника Габріеля Обрі. Із ним вони вже років десять борюкаються з цього приводу в суді, та в травні 2023-го Беррі здобула невеличку перемогу. Як пише The Daily Mail, суму прибутку, з якої вона муситиме ділитися з ексом 4,3% збільшили з 1,95 мільйона доларів до 4,5. Відтак окрім щомісячних 8 тисяч доларів Обрі на рік одержуватиме близько 110 тисяч.

Нагадаємо, після трьох невдалих любів Беррі вже було зневірилися в існуванні казкових принців, аж тут доля подарувала їй зустріч із коханням її життя.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Холлі Беррі відповіла на чутки про своє четверте заміжжя

"Якраз посередині менопаузи": 56-річна Холлі Беррі про сексуальність і справжню ціль воркаутів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів