"Знайшли в собі сили": Андре Тан у день народження ексдружини поміркував про дружбу між ними

7 вересня 2023, 13:30

Дизайнер Андре Тан після розлучення з дружиною Аліною Харечко зберіг із нею прекрасні стосунки. Ба більше, навіть вважає її своєю подругою.

Поміркувати про дружбу між ексами дизайнер вирішив у дописі в Instagram. У ньому Андре заразом привітав колишню з днем народження та подякував їй за проведені разом роки.

"Дружба між колишніми існує. І сьогодні, у день народження моєї колишньої дружини Аліни, я в цьому впевнений, як ніколи. Аліно, я хочу подякую тобі за ці роки, які ми провели разом, за радість, за спільні моменти, за терпіння і за всю безмежну любов, яку ти вклала у виховання нашої донечки!", – написав дизайнер.

 
Пара була разом 8 років
фото з instagram Андре Тана

"Ти найкраща мама, яку я міг би побажати нашій дитині. Я дуже вдячний тобі за те, як ти дбаєш про нашу доньку, і за твою неймовірну силу. Ти – прекрасний приклад для неї! Я дуже радий, що ми знайшли в собі сили та з часом змогли вистроїти дружні стосунки після розлучення. Твоя підтримка і дружба значить для мене дуже багато. Вірю в тебе та твої починання! З твоїм днем", – додав він.

Нагадаємо, пара подала на розлучення у 2021-му. В шлюбі Андре та Аліна жили 8 років. За цей час у них народилася донька Софія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Підійме весь Київ": Ексдружина Андре Тана розказала, який він батько

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів