"Я так боялася твоєї появи": Мірошниченко в 6-ий день народження доньки адресувала їй щемливе зізнання

18 червня, 10:45

Дружина телеведучого Тімура Мірошниченка, юристка та блогерка Інна Мірошниченко привітала з 6-річчям їхню доньку Мію.

Зворушливий допис вона адресувала дівчинці в Instagram.

"Ти змінила мене і моє життя. Ти навчила мене любити, довіряти і вірити. Ти надихаєш мене своєю мудрістю і глибиною. Ти бачиш майбутнє, відчуваєш людей і кажеш, що твоя суперсила - це любов і доброта. Ти дала мені в тисячі разів більше, ніж я мріяла. Окутала мене любов'ю і прийняттям", - написала Інна.

Донька Тімура Мірошниченка Мія

Мія Мірошниченко святкує 6-річчя

Зі слів Мірошниченко, Мія дуже тонко відчуває всі її емоції та завжди знає, коли маму потрібно обійняти і сказати, що вона поруч.

"Я так боялася твоєї появи. Навіть не здогадуючись, які неосяжні світи ти мені відкриєш", - зізналася блогерка.

"З тобою і для тебе я готова на все! Ти моє продовження, мій сенс буття. Найпрекрасніше і найдобріше створіння у всесвіті! Дитина, яка дійсно цінує кожну живу істоту. Яка ніколи не шкодує обіймів і слів "люблю тебе більше за все". І яка, попри усю жорстокість світу, продовжує мріяти про справжнього алікорна (крилатого єдинорога - ред.), аби літати на ньому", - поділилася вона.

Інна запевнила, що вони з Тімуром зроблять усе, щоби в їхньої Мії було найщасливіше дитинство.

Донька Тімура та Інни Мірошниченко

Зірковий тато тим часом поділився зворушливою відеодобіркою з Мією: від мацьопи, якою її забирали з пологового, до 6-річки.

Як відомо, в Мії є двійко молодших братів: 4-річний Марко і Марсель, якому в серпні виповниться 3. Як розказували Інна з Тімуром, коли торік Марс після лікарень та сиротинця нарешті опинився в сім'ї, Мія показала себе як "природжена старша сестра".

Нагадаємо, Мірошниченки сподіваються вже незабаром прийняти до своєї родини ще одну дитину, яка її потребує. Це буде дівчинка 8-10 років.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів