"Секрет": Федишин у новому кліпі знялася з коханим та заінтригувала округлим животом. Відео

7 травня, 15:20

Співачка Ірина Федишин 6-го травня представила кліп на свою пісню "Секрет", який, імовірно, є оголошенням про майбутню важливу та радісну подію в її сім'ї.

У відео 37-річна Ірина постала з округлим животом, змусивши фанів здогадуватися - був це творчий задум або ж їхня улюблениця справді при надії.

У кожного з нас є свої секрети. Але найособливіший наш секрет, який захований у глибині самого серця - це любов, - говориться в описі відео

"У кожного з нас є свої секрети. Але найособливіший наш секрет, який захований у глибині самого серця - це любов", - говориться в описі відео

Стопкадр із кліпу Федишин

На користь другого варіанту свідчить те, що з Федишин у кліпі знявся її реальний чоловік Віталій Човник. У коментарях на YouTube та Instagram артистку вже завзято вітають та бажають мамі двох синів цього разу народити донечку.

Віталій - не лише чоловік, а і продюсер Ірини Федишин, є одним із авторів пісні та героєм кліпу

Віталій - не лише чоловік, а і продюсер Ірини Федишин, є одним із авторів пісні та героєм кліпу

Співачка справді чекає на малюка?

Співачка справді чекає на малюка?

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Варто зазначити, що вже днями в Федишин розпочинається великий гастрольний тур Сполученими Штатами та Канадою, який триватиме до середини червня. Графік досить щільний - концерти відбуватимуться майже кожен день.

Як відомо, Ірина не приховувала, що вони з Віталієм обговорюють можливість появи третьої дитини. Але зірка наголошувала, що в такому випадку хотіла би піти у повноцінний декрет, а не продовжувати працювати в шаленому темпі, як це було в минулі рази.

Синам Федишин і Човника, Юрію та Олегу зараз, відповідно, майже 13 та 8 років.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів