"Відчули себе максимально комфортно": Войтенко пояснив, чому вони з коханою побралися у чорному та без гостей

12 червня, 12:50
Костянтин Войтенко розказав про своє весілля

Актор Костянтин Войтенко, який 11-го червня повідомив про своє одруження з дизайнеркою Наталією Камінською, пояснив, чому до РАГСу вони вирушили у чорних луках.

35-річна зірка "Будиночка на щастя" розказав "Новому каналу", як минув цей доленосний для них із коханою день.

"День розпочався з того, що ми наряджалися. Наталі півтори години робили зачіску та макіяж. А я за п'ять хвилин умився й був готовий", - із усмішкою поділився Костянтин.


Актор Войтенко розповів про своє друге весілля

Костянтин та його обраниця заручилися у лютому, а нещодавно офіційно стали подружжям

"Щодо наших образів: одразу розуміли, що бажаємо чогось незвичного. Ми точно хотіли розділити розпис і святкування весілля, тому вирішили зробити образи, що максимально відрізнятимуться. І от саме в цих вбраннях чорного кольору, які ви побачили, відчули себе максимально комфортно для такої події", - зазначив актор.

Зі слів Войтенка, його костюм приїхав з Іспанії за допомогою друзів, а Камінська знайшла собі сукню серед українських брендів.

"У РАГСі нас розписали буквально за 15 хвилин. Наталі тепер Войтенко (усміхається). До речі, на церемонії взагалі не було гостей, тому що ми хотіли провести цей день лише вдвох. Не відволікаючись ні на що. Потім у нас була неймовірна фотосесія. А далі поїхали в заміський комплекс на два дні", - розповів Костянтин.

Виявляється, новоспечені Войтенки про своє одруження оголосили не одразу, мовляв, потребували деякого часу, щоби звикнути до нового статусу. Хоча сім'єю вони й так уже давно себе відчували.

Костянтин Войтенко і його друга дружина Наталія Камінська

Наталі взяла прізвище зіркового чоловіка

"Знаєте, от пригадую той день і можу впевнено сказати – було комфортно та спокійно. Все відбувалося гармонійно і, як то кажуть, "як треба". Обійшлося без надуманих чи вигаданих ілюзій, тому відчувалася неймовірна сила", - зазначив Войтенко.

"Чесно кажучи, нам було вже якось дивно називати одне одного "хлопець" та "дівчина" чи казати "ми зустрічаємося". Давно відчували себе сім'єю. До кінця не віриться – це правда чи ні? Досі дивуємось! Адже поки трохи незвично називати одне одного "чоловік" і "дружина", - зізнався він.

Нагадаємо, свого часу Костянтин розповідав, що їхній роман із Наталі почався з несподіваної зустрічі та обіймів. Як відомо, обоє вже були в шлюбах та мають дітей. Колишня дружина Войтенка, хореографка Валентина Марініна звинувачувала актора в аб'юзі на фізичному насильстві. Сам він називав її слова наклепом та спробою його знищити.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів