Андраде розповіла про дорогий подарунок бойфренда та чи були в неї стосунки з дівчиною

27 червня, 13:45

Співачка Мішель Андраде прискіпливо ставиться до трансляції особистого життя у соцмережах. Артистка не виставляє на показ стосунки, хоч і не приховує, що вони у неї є. Привідкрити завісу любовної біографії вона наважилася у коментарі для Lux.fm.

Так, на тлі нещодавніх світлин в Instagram, на яких артистка млосно позує з дівчиною, інтерв’юєрка поцікавилася, чи були у Мішель стосунки з жінкою.

"Я цілувалася з дівчинкою. Дівчатами, ну і подружками також. Ну, але стосовно сексу або інтиму з дівчиною я би не сильно хотіла. Можна цілуватися, але дійти якось нижче, мені більше подобається чоловіче", – сказала Андраде.

Мішель Андраде та інша модель

Саме світлини з цієї зйомки снаштовхнули на запитання про стосунки з жінками


Нині ж, як відомо, серце зірки зайнято. Особу свого обранця Андраде тримає у секреті, причину чого пояснила у коментарі.

"Я поважаю його кордони. Не те, щоб він не хоче. Просто він, мені здається, він хоче просто… це особисте його. Там все чисто, все нормально. Можна все перевірити у соцмережах. Але просто я поважаю його кордони", – сказала співачка, маючи на увазі, що робота її бойфренда не є причиною приховування особистості.

Також інтерв’юєрка поцікавилася, чи не планують закохані перейти на новий рівень стосунків. Але на питання про заміжжя Мішель відповіла з посмішкою: "Поки ще не наречена… Давайте, я залишу це собі".

Попри це зірка не приховує, що отримала від бойфренда коштовний подарунок.

"Я маю права, їжджу на автівці… Так (це подарунок від коханого - ред.)", – сказала вона.

Нагадаємо, раніше Мішель розповідала, як почалися їхні з бойфрендом відносини, та чи присвячує йому пісні.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів