"Мова не належить російській владі": Лобода заявила, що й далі співатиме російською та не перекладатиме пісні українською

15 грудня 2023, 10:40

Схоже, навколо співачки Світлани Лободи назріває черговий скандал. Артистка дала інтерв'ю Російській службі BBC, в якому заявила, що і далі співатиме російською для своєї російськомовної аудиторії.

У мережі слова Лободи вже обговорюють, але, як зізналася зірка під час розмови, вона це передбачала. Саме тому Світлана дуже рідко дає інтерв'ю.

"Ненавиджу інтерв'ю, бо після кожного інтерв'ю моя піар-служба не спить ночами. Тому що маса заголовків... І навіть через те, що сьогодні ми з вами говоримо російською, буде прилітати. Ніхто не буде розбиратися в тому, що є головний центр BBC, і в ньому є підрозділи. Це взагалі нікого не цікавить. Головне, що ми російською говоримо", - зазначила Лобода.

За час повномасштабного вторгнення Лобода дала дуже мало інтерв'ю. Одне з них - розмова з російською журналісткою Катериною Гордєєвою, в якій співачка зізналася, що винна в тому, що не цікавилася подіями в Україні після 2014 року

За час повномасштабного вторгнення Лобода дала дуже мало інтерв'ю. Одне з них - розмова з російською журналісткою Катериною Гордєєвою, в якій співачка зізналася, що винна в тому, що не цікавилася подіями в Україні після 2014 року


"Не російська мова вбиває українських людей", - продовжила свою думку Світлана.

"Більше частина України говорить російською. Треба розбиратися в тому, яка ти людина, що ти несеш і що ти хочеш і чим ти можеш допомогти, а не те, якою мовою ти говориш. Російська мова не належить російській владі. Якби лише російська влада говорила російською, ми б категорично цією мовою не говорили. А мільйони людей по всьому світу говорять російською, так сталося", - наголосила артистка.

Нещодавно Лободу розкритикували за пісню, яку вона випустила українською і російською під назвою Рига - Ницца

Нещодавно Лободу розкритикували за пісню, яку вона випустила українською і російською під назвою "Рига - Ницца"

На запитання, чому саме вона зіштовхнулася з таким рівнем хейту на початку повномасштабного вторгнення, Лобода сказала:

"Тому що я Лобода, масштаб особистості. Тільки тому".

Також Світлана висловилася стосовно того, чому і надалі співатиме російськомовні пісні.

"Я починаю новий шлях. Я багато робила пісень українською мовою за весь цей час. Але ці пісні незрозумілі моїй російськомовній аудиторії. Тому я одразу говорила, що я не перекладатиму свої пісні українською. Я не бачу в цьому необхідності, не вважаю, що це правильно", - зауважила співачка.

"Я продовжитиму писати пісні українською, російською. Для російськомовної аудиторії. Латвія, мої музиканти знають англійську, але говорять всі російською і розуміють російську. Відповідно, вони взагалі не розуміють, про що українські пісні. Я перекладаю, пояснюю, розповідаю. Але треба розуміти, що це все одно лише локальна історія для українського ринку. Але я все одно це буду робити із задоволенням, бо в Україні живе велика кількість моїх прихильників, які мене люблять", - додала вона.

До слова, у жовтні Світлана виступала в Дубаї на одній сцені з російськими артистами

До слова, у жовтні Світлана виступала в Дубаї на одній сцені з російськими артистами

"Моя аудиторія дуже велика, вона давно вийшла за межі українського ринку. І це люди переважно російськомовні, і вони живуть по всьому світу. Я не хочу їх втрачати і не вважаю, що це правильно. Це люди, які зі мною протягом довгого часу, я даю їм інформацію про те, що роблю сьогодні. Вони всі знають мою позицію", – заявила Лобода.

На запитання ведучого, чи є вона нині найбільшою артисткою в Україні, Лобода відповіла:

"Я не знаю, це лише українці можуть сказати. Я почуваюся маленькою людиною".

Нагадаємо, у червні під час свого виступу в Харкові Лобода принизила дівчину, яка влаштувала одиночний протест проти співачки. Потім артистка вибачилася та запевнила, що пожартувала.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів