"Не їздила у Москву з 2015": Полякова заявила, що хоче на Євробачення, та розказала про гендерні пошуки молодшої дочки

17 жовтня 2023, 11:30

Співачка Оля Полякова, яка лише минулого року зробила камінг-аут стосовно віку, зізналася, чому так довго приховувала цифри.

В інтерв'ю Гордону виконавиця також розповіла про навчання і погляди своїх доньок та пояснила, чому повинна взяти участь в "Євробаченні".

"Я довго приховувала свій вік. Тільки в "Дорослих дівчатках" я сказала, що на 5 років брехала. Я довго робила свою кар'єру і багато років була у статусі співачки-початківиці, і коли я зробила проєкт "Супербілявка" мені було 30 років, і я була співачка початківець з бантиком на голові. І мені здавалося, що соромно бути починаючою співачкою так довго.

А коли я вже не переймалася цим, мені було незручно зізнаватися. Але коли прийшла війна, сенс втратили всі дурниці, наліпки, маски. Я зрозуміла, що вік, це найменша річ, яка повинна мене турбувати. Сьогодні я відкрита і йду за своїми бажаннями", - зізналася Оля в свої 44.


скріншот з відео

Полякова також розказала, чому її 18-річна донька Маша припинила навчання у Лондоні і де навчатиметься далі.

"Моя Маша подала документи у 5 англійських вишів і в шостий, крутий шотландській, і скрізь вступила. Вона розумна, дуже енергійна і винахідлива. Вона класно складає іспити і проводить співбесіди, вона не соромиться і дуже відкрита. Це дуже підкупає вступну комісію", - зазначила Оля.

"Вона обрала кращий виш у Лондоні. Там провчилася рік, але до цього хотіла вступити в інший, однак їй було 17 років, і в той навчальний заклад в Америці вона вступити не могла, але дуже мріяла.

І за півроку в Англії вона подає документи в Берклі і вступає на факультет перформер. Це найкращий музичний університет світу. Вона вступила на сесію (зимову), у неї були вільні півроку. Я їй порадила вступити у консерваторію у Києві на композиторське відділення, і вона вступила. Вона закінчить і консерваторію, і Берклі", - пояснила співачка.

На знімку Оля з доньками: Алісою і Машею

На знімку Оля з доньками: Алісою і Машею

Полякова також розповіла, як її 12-річна донька Аліса протестувала проти гендерних стереотипів.

"Це цікавий кейс для всіх батьків, які переймаються, коли діти поводять себе не так, як заведено. Десь два роки тому Аліса сказала, що вона Валера, хоче носити чоловіче вбрання, говорила називати її "бомж Валера". Коли у неї був день народження, вона попросила зробити їй звалище, і вона там святкувала", - розказала Оля.

"Попросила тата купити їй чоловічі плавки, щоб купатися у басейні, ходила у чоловічому вбранні. І оточення почало питати, "чи вона у вас гендерно нейтральна?". Я подивилась на це і сказала: "добре", подзвонила у школу, попросила записати її як Валера.

Я зрозуміла, що у неї був протест проти гендерних стереотипів, їй набридло слухати, що вона чогось не може робити, лише тому що вона дівчинка. Вона побула Валерою півтора роки і знову стала Алісою, купує сукні. Просто треба було дати своїй дитині час усвідомити, хто вона у житті", - запевнила Полякова.

Аліса почала серйозно задумуватися про свій гендер ще у дитинстві

Аліса почала серйозно задумуватися про свій гендер ще у дитинстві

Артистка також пояснила, чому хоче і повинна поїхати на "Євробачення".

"Ми почали співпрацю з музичним продюсером Army of lovers Андерсом Хенссоном. І ще на початку війни ми замовили швецький суперблокбастер на Євробачення. Він написав таку круту пісню, яка б взяла перше місце. Він вже писав пісні для Євробачення і вони вигравали. Я хочу поїхати на Євробачення, якщо правила будуть змінені. Мені є що показати", - заявила Оля.

"Коли був скандал з MARUV, змінили правила, що тепер на пісенний конкурс від України офіційно не можуть поїхати артисти, які з 2014 року були в Росії. Я не їздила у Москву, навіть з приватним візитом до мами, з 2015 року. Я завжди підтримувала Україну, тому не розумію, чому не можу поїхати на Євробачення", - зазначила вона.

Нагадаємо, нещодавно Полякова потрапила у скандал після виступу на розкішному весіллі прокурора Ільницького у Львові.

Пізніше Оля пояснила, що "чесно виконує свою роботу за гроші".


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів