"Реальність вдаряє тебе об стіну": Мірошниченки розказали, як минає адаптація прийомної доньки у родині

1 липня, 15:00
Тімур Мірошниченко і його дружина

Телеведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна, які стали прийомними батьками 8-річної Ангеліни, розповіли, як минає адаптація дівчинки, яка досі не знала життя поза сиротинцем. Серед труднощів, із котрими стикнулися батьки, те, що донька погано їсть.

Інна поділилася цим у сторіс, показавши архівні кадри першої зустрічі з Ангеліною в Польщі, куди після початку повномасштабної війни евакуювали її заклад. Свідомо чи за дивовижним збігом, Тімур у цей день був одягнений так само, як і торік на побаченні з прийомним сином Марселем.

Тімур Мірошниченко та його прийомна донька

Уперше Тімур та Інна побачили Ангеліну по Zoom, а щоби зустрітися з донечкою особисто, проїхали 1600 кілометрів


Тімур Мірошниченко і його прийомний син

22-го червня був рік, відколи в Марселя є мама і тато

Тімур Мірошниченко і його прийомна дочка Ангеліна

У Ангеліни тепер теж є сім'я

Як зізнався сам Тімур, попри те, що вони з Інною вже мають досвід усиновлення, для них, як і для Ангеліни, багато що зараз відбувається вперше.

Прийомна донька Мірошниченків Ангеліна

"От, наприклад, ми вчора ввечері гуляли на вулиці, поки світла не було, 10 вечора майже. Ну і звісно, діти хочуть їсти і ми замовили піцу. Їй 8 років і вона вперше їла піцу. І звісно, вона навіть не знала, як її тримати. Не можу сказати, що складний, але надзвичайно цікавий досвід, коли ти пояснюєш очевидні, здавалося б, речі дитині, яка старше, ніж твої попередні діти", - розповів телеведучий в "Сніданку 1+1".

"Я не можу зараз отак сказати, що в нас усе добре. Звісно, ні. Все складно. Звісно, попереду нас чекає процес адаптації", - підкреслив він.

Зі слів Мірошниченка, молодші діти - Мія, Марко та Марсель - відреагували на приїзд Ангеліни прекрасно.

Сімейне фото Мірошниченків

Роздивляючись сімейні фото Мірошниченків, Ангеліна питала, де на них вона. Тож коли дівчинка приїхала до Києва, світлини одразу оновили

"Вони дуже чекали, чекали її давно. Вони відправляли одне одному відео, записували", - зазначив він.

"Вони дуже чекали, і Мія особливо. Вона була рушійною силою того, що вона хоче саме старшу сестричку. Це, звісно, не від неї залежало, це залежало від рішення тренерів, які написали у висновку, що нам можна всиновити дитину старшого віку. В один день вона просто підійшла до нас і сказала - вона не питала, а ствердно сказала: "У мене буде старша сестра, десь років 8, і ми будемо спати в одній кімнаті, я на верхній полиці, вона на нижній". Полиці ще нема, тому вони сплять разом", - поділився Тімур.

Ангеліна Мірошниченко

Ангеліна вперше спробувала піцу, а Марсель промовив перше слово: "піца"

Інна у своїх сторіс попередила, що якщо підписникам здається, що в них у родині все відбувається просто і весело, то це не так, і що насправді особисто вона в шоці.

"Ми разом шостий день. За увесь цей час Ангеліна з'їла лише один томатний суп, дві ложки борщу і вчорашню піцу. Бували дні, коли зовсім не їла. Така, напевно, реакція на стрес", - розказала блогерка.

Інна старається готувати чи замовляти те, що, як їй сказали, любить дівчинка, але відтворити смаки їдальні, до яких звикла Ангеліна, не вдається.

"Запитувати "Що ти хочеш?" чи "Що ти любиш?" сенсу немає. Бо такі питання навряд хтось ставив раніше. Вони приводять у ступор. Коли запитую, чи буде їсти або чому не хоче це, може, щось інше дати, одразу плаче. Поки не знаю, як її нагодувати", - зізналася багатодітна мама.

Інна Мірошниченко розповіла про адаптацію доньки

Перший тиждень Ангеліни у родині минає непросто

"Може здатися, що для дитини це щасливий кінець. Де "і жили вони довго і щасливо". Але насправді це тільки початок. І дається він важко. Ангеліні 8. Все її життя пройшло в стінах закладу. Вона НЕ знає, що існує якесь інше життя", - поділилася Інна.

Як пояснила юристка, хоча Ангеліна мріяла про родину і знала, що це - щось хороше, але, водночас, батьки для такої дитини - це поки що малознайомі люди, які вирвали її зі звичного середовища і зони комфорту.

"Інтуїтивно я хотіла бути дуже привітною мамою, яка є другом. Але реальність вдаряє тебе об стіну. Бо ти маєш заборонити тікток чи дивитися сиреноголового (моторошний вигаданий персонаж - ред.), обмежуєш телефон, робиш зауваження, коли дитина вживає нецензурну лексику. Коротше, для восьмирічки ти далеко не мрія", - констатувала Мірошниченко.

Прийомна донька Тімура та Інни Ангеліна Мірошниченко

Перші вісім років свого життя мала провела в дитбудинку

Названа дочка Мірошниченків Ангеліна

Ангеліна балакає з татом

Нагадаємо, раніше Інна пояснювала, чому вони з Тімуром вирішили вдочерити дівчинку саме такого віку.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів