Підтримай нас, щоб ми без обмежень могли продовжувати роботу – долучайся до Клубу УП!
Підтримай роботу журналістів

Організатори Євробачення призупинили голосування "Решта світу" через скандал з представником Нідерландів

- 11 травня 2024, 12:45

Організатори Євробачення 2024 призупинили голосування для країн, які не беруть участі у конкурсі. Зазначається, що так вирішили через гучний скандал з учасником з Нідерландів, якого нібито звинувачують у фізичному насиллі щодо жінки з телевізійної постановки. 

Про це свідчить офіційна сторінка для голосування Євробачення 2024. 

"Відкриття голосування "Решта світу" було відкладено до завершення поточного розслідування щодо нідерландського учасника. Просимо вибачення за незручності", - йдеться у повідомленні. 


Про закриття голосування розповіла й представниця України, співачка Jerry Heil.

"Призупинили роботу ресурсу, тому що не можуть зрозуміти, що там відбувається з Нідерландами. Вони хочуть спочатку вирішити винний він, чи ні, дискваліфікувати чи ні", - сказала вона. 

Втім варто зазначити, що українці мають можливість проголосувати. 

Нагадаємо, учасника Нідерландів на Євробаченні 2024 тимчасово відсторонили від репетицій. Зараз вирішується його участь у фіналі пісенного конкурсу. 

Зазначимо, що фінал Євробачення пройде 11 травня о 22.00 за київським часом.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів