Нікітін на аборт не відправляє, а Білик робить відмінні котлети

12 листопада 2008, 15:29

Колишнього Ірини Білик та Ольги Горбачової, Юрія Нікітіна оточують найвідвертіші жінки української естради. Ще б пак, йому належить чимала частка вітчизняного шоубізу.

У нещодавньому інтерв‘ю "Юра з носом" нагадав, яка у ліжку його екс-дружина Білик, похвалив її котлети та підтвердив прописну істину про ліжко продюсера.

Так, на зауваження журналіста "Фактів", нібито шлях на сцену лежить через ліжко продюсера, Нікітін відповів, сміючись: "Це чиста правда".

"Тільки не треба мені приписувати сексуальний зв'язок з Андрієм Данилком", - зовсім розреготався він.

А от, хто точно пройшов через ліжко Нікітіна, то це дві його дружини-подружки: Іра Білик та Оля Горбачова. На репліку журналіста, ніби в одному з інтерв'ю Юра навіть згадував, що Білик у ліжку найкраща, він, відповідаючи, з‘їхав майже по-джентльменськи:

"Тільки не треба мені приписувати сексуальний зв'язок з Андрієм Данилком!"

"Ну, я не можу бути у цьому впевнений. У мене не такий великий сексуальний досвід. Журналіст запитав мене: "Класна вона?" Я відповів: "Так, дуже". Так діло було", - уточнив він.

Продюсер також уточнив, що роздягає своїх підопічних, аби не втрачати актуальності: "Я роздягаю тільки тих, кого можна. Наприклад, група "Авіатор" не роздягається. Беру талантом. А роздягнутися - теж талант. Даша Астаф‘єва робить це настільки красиво! Ми намагаємося йти в ногу з часом".

Йди у ногу з часом, а то й випереджати його Нікітін почав ще ц юності. За це йому іноді були непереливки.

"Останній раз сильно бився років 15 тому. Саме СИЛЬНО. У мене були довге волосся, сережка в усі, наприкінці 80-х їх мало хто носив. А гопники-спортсмени таких, як я, не розуміли. От на цьому ґрунті і відбувалися сутички", - пояснив він.

Нікітін роздягає тих, кому таланту бракує?

Отаким він був, пізній син працівниці готелю та чоловіка, який очолював на заводі автотранспортний цех.

А ще Нікітін проти того, аби його називали Карабасом Барабасом. Каже, цей персонаж своїх ляльок поневолив і смикав за ниточки. Окрім того, він також зауважив, що своїм підопічним вагітніти не перешкоджає. І якщо деякі продюсери, укладаючи контракт, забороняють своїм артисткам вагітніти, то у Юри такого жорстокого правила немає.

"Я не проти, коли жінки хочуть мати дитину. Це святе, тут не можна втручатися. Я на аборт нікого не відправляю", - запевнив він. А от фотографуватися з грішми й говорити про котлети він заборонити може - як свого часу Ірині Білик.

"Це було раніше, зараз - ні. Артист - у деякому роді якась магія. Хочемо ми того чи ні, але люди бачать зірок особливими істотами, які не ходять у туалет, не готують собі їжу..," - пояснює він.

"Я на аборт нікого не відправляю"

За словами Нікітіна, лише ставши відомим, артист може стати природнішим, відкритішим, людянішим. Показувати, що він така ж людина, як і його публіка.

"Білик робить відмінні котлети і взагалі надзвичайно готує. Вона дуже гарна "домогосподарка", - підкреслює на додачу кучерявий Юра. Між іншим, саме з їжі і розпочався роман Нікітіна та Іри.

"Наше знайомство відбулося на фестивалі "Веснянi надiї-90" у Вінниці, де я виступав у складі рок-групи "Аякс", а Білик приїхала як сольна співачка. У перший же вечір ми посварилися. Через те, що вона з'їла нашу курку. У нас була пляшка горілки й одна курка на групу з шести голодних чоловіків", - згадує продюсер.

"Іра зовсім випадково зазирнула до нас у номер і приєдналася до убогого застілля. Напевно, я тоді ще не був джентльменом, а може, вона справді надто багато їла - не пам'ятаю. Але ми розійшлися в думках на цей рахунок", - додає він.

Білик гарна і у ліжку, і як домогосподарка
Далі вони з Білик зустрілися у Києві, теж випадково. Рідна сестра Нікітіна поміняла квартиру, яка опинилася в одному під'їзді з Ірою.

"Тоді я, набравшись сміливості, прийшов у гості до Іри та сказав: "Ну от, тепер ми будемо бачитися часто". Після дня народження Іриної подруги ми залишилися ночувати у квартирі моєї сестри. Відтоді й почали жити разом. Все відбулося дуже стрімко..," - розповідає Нікітін.

Це були часи, коли Білик та Нікітін мріяли, розбагатівши, купити ящик локшини швидкого приготування.

"Так, було діло. У 1990 році ми почали працювати з Ірою, а перші гроші з'явилися тільки у 1994-му. Наш перший гонорар склав 400 доларів за концерт. І ці гроші треба було розділити на п'ятьох", - згадує він.

Нікітіна та Бліик зв'язала музика та сварка через курку

А до цього, як розповів Нікітін, був період абсолютного безгрішшя. Вони з Білик жили у її батьків, які їх і годували. Допомагали трохи і батьки Юри. За його словами, особливо гроші парі і не були потрібні, хіба тільки на проїзд.

"Пам'ятаю, найжахливіший період був, коли Іру почали впізнавати, а їй доводилося їздити у метро або автобусі", - згадує Юрій. Сам він, як додав, востаннє у метро їздив півроку тому. Здивувався тоді, як багато людей у підземці. Прогулянка запам‘яталася - Нікітіну непогано пом'яли боки.

А першою серйозною покупкою із Білик стала квартира на Оболоні за 20 тисяч доларів. Проте прожила пара разом всього 8 років.

"У наших стосунках наступила криза. До того моменту Іра у голові вже давно розсталася зі мною, а я з нею - ні. Коли ми посварилися, я наступного дня виїхав на "Таврійські ігри" і там зустрів Олю Горбачову", - ділиться продюсер.

"Все відбулося знову ж таки дуже стрімко. Питання з житловою площею вдалося вирішити, у мене з'явилася однокімнатна квартира в сусідньому з Ірою будинку. Ми, зрозуміла річ, розділили все, що у нас було. Відбулося це дуже спокійно", - додав він.

З Горбачовою Нікітін також довго не тягнув - роман був стрімкий

І, як зізнався Нікітін, після розриву стосунків Білик він ні до кого не ревнував. "Ні. Я не ревную своїх жінок, навіть коли живу з ними", - пояснив він. Тай й з Горбачової Юрій пробув не так вже й довго.

"З Олею у нас дуже теплі стосунки, ми бачимося практично щодня. Я багато часу проводжу з дитиною. Ходимо з Поліною гуляти, граємо вдома. Дуже часто втрьох снідаємо або вечеряємо у ресторанах", - розповідає він.

А на питання "Ким ти будеш?", як додав Нікітін, його дочка від Горбачової відповідає: "Ірою Білик".

Невідомо, чого це коштуватиме маленькій років за 15, але зараз для старту, як відзначив сам Нікітін, потрібно 200-300 тисяч доларів.

Нагадаємо, під крильцем Юрія Нікітіна та його продюсерської компанію пригрілися: Ірина Білик та Вєрки Сердючка, "НеАнгели", "Авіатори", Вася Бондарчук, "А.Р.М.І.Я.", "Нікіта", "Голлівуд" та "ПО-МА-ДА".

Фото "Бульвара Гордона", "Дусі", O-TV, Fashion TV, "Дела" та фото з концертного буклету Ірини Білик

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали