Білик остаточно порвала з Дікусаром і приручає сина до Звєрєва

15 липня 2010, 11:21

Якщо вірити останнім новинам, співачка Ірина Білик таки порвала зі своїм бразильським чоловіком танцюристом Дімою Дікусаром. Натомість у житті Іри з‘явився новий мен - російське чудо-юдо стиліст Сергій Звєрєв.

"Я розумію, що багато шанувальників нашої пари дуже засмутяться, почувши моє підтвердження про розрив стосунків із Дімою, але це так. Я хочу, щоб усі зрозуміли: ми такі ж люди, як і ви всі, і так само розлучаємося з чоловіками і дружинами!" - сказала Білик в інтерв‘ю "Бліку".

Нагадаємо, Дікусар з Білик одружилися менше трьох років тому у Ріо, по-бразильськи. Щоправда, за українськими законами цей шлюб не мав чинності. Тим не менш, це не заважало парі бути разом.

Дарма Білик з Дікусаром весільну сукню одягала, все одно втікла

Чутки про розрив 24-річного Діми та 40-річної Іри поповзли після зйомок нового кліпу Білик та російського скандаліста Звєрєва. У ньому співачка з 46-річним російським епатажнкиом зіграли екранне весілля.

"Прийшла якась мить, коли я зрозуміла, що мені важко повертатися додому. Не просто додому, а до Діми... Ми з ним якось віддалилися одне від одного. Я не скажу, що це через Серьожу, просто так вийшло. Особливо після того поцілунку в кліпі зі Звєрєвим. Він був справжнім!" - запевняє Білик.

Тепер з Дікусаром Іра хіба що часто зідзвонюється. За її словами, вони з Дімою також домовилися разом ходити на дні народження спільних друзів.

"Він добудовує дачу, яка мала бути нашим спільним гніздечком. Але ми не разом..," - зітхає білявка.

"Я дуже вдячна йому за те, що він повівся, як справжній чоловік. А не став, як мій попередній, кидатися на мене з ножем", - пом‘янула зірка "незлим тихим словом" свого екса хореографа Дмитра Коляденка. Правда, колись Іра розповідала, що емоційний Коляденко кидався лише диванами.

Білик: "Я зрозуміла, що мені важко повертатися додому... до Діми"

Своє бажання розійтися з Дікусаром Ірина, як вона каже, довго не приховувала: "Я не люблю, коли люди обманюють одне одного. Я не з тих жінок, хто має коханця у Москві, а у Києві - чоловіка. Треба бути чесною, передусім перед самою собою!"

Свої ж нинішні стосунки зі Звєрєвим Білик характеризує так:

"Природно, це не просто дружба. Можете собі уявити, які у нас із Серьожею стосунки, якщо я раптово беру квиток і лечу в Москву, щоб просто пройтися з ним по Червоній площі, тримаючись за руки? Або він замість трьох днів залишається в Україні на тиждень?"

"Я дуже хотіла нагодувати Серьожу домашньою їжею, але ніяк немає часу для готування. Ще хотіла насмажити йому рибних котлет, але для цього потрібна особлива риба. Гадаю, до наступного прильоту Сергія буде все готово", - зізналася Іра.

Зі Звєрєвим у Іри "не просто дружба"

Власне, навіть зі своїм сином Глібом Біличка скандального блондина вже познайомила:

"Ми провели час у друзів на дачі, де вони познайомилися. Вони дуже сподобалися один одному. Гліб навіть вмовив Сергія стрибати з ним на батуті. Серьожу спершу пручався, але потім погодився".

"Також Гліб змусив нас покататися на конях. Як для мене, так і для Сергія це було вперше. Він дуже добре виглядає верхи!" - додала Іра.

Щойно Гліб здружився з Дікусаром...
...доводиться звикати до нового маминого бойфренда. А у Звєрєва теж син є

А крім відпочинку у друзів на дачі Білик зі Звєрєвим ще їздили у село до бабусі співачки.

"Того дня, ніби спеціально для нас, готуючись до нашого приїзду, господар будинку вирив склянку самогону. Це дивовижно! Тож ми навіть спробували самогон 20-річної витримки. Якщо чесно, він крутіший за будь-який дорогий алкогольний коктейль!" - запевняє зірка.

Але навіть потужна симпатія до Звєрєва поки що не може змусити Іру перебратися до столиці Росії.

"Ні. У Києві дуже гарні апартаменти, я довго цього домагалася. Хоча сама Москва мені подобається. Я розумію, що мене там приймуть. Також мені дуже подобається, що мене там всі впізнають. Наприклад, молоденька дружина Ігоря Ніколаєва - Юля, побачивши мене, вигукнула: "Ой, а ми ж вас так любимо, знаємо", - похвасталася Білик.

Білик напилася самогону 20-річної витримки

Водночас Сергій Звєрєв свої стосунки з Іриною Білик називає серйозними.

"Дуже серйозні! Я дуже тремтливо ставлюся до Іри. Лише одна жінка - Алла Борисівна Пугачова могла щось змінювати у моїй долі, як їй хотілося. Вона мала на мене особливий вплив", - запевнив стиліст.

"Але, Іра - це щось особливе. Такого щастя у моєму житті ще не було. Мені зараз дуже добре. Цей тиждень, проведений з Ірою, став кращим періодом у моєму житті! Я навіть думаю, щоб Нікітін став моїм продюсером. Тож, у Києві я із серйозними намірами", - додав він.

Тепер ця гламурна попа в деякому сенсі закріплена за Білик

Наразі ж Звєрєв, за його словами, оселився у друзів Білик за містом. Каже, йому українська столиця дуже подобається. Він навіть обіцяв подумати над тим, щоб купити тут житло:

"Це хороше питання! Я подумаю над ним. Звісно, приємно буде приїжджати у Київ, до себе додому - мені це подобається!"

А от розрив Білик з Дікусаром Звєрєв не дуже хотів. "У мене самого нещодавно відбувся розрив з дівчиною, тому минуле я намагаюся залишити у минулому", - лишень сказав він.

А ще Звєрєв зізнався, що вже пропонував Ірині перебратися до Москви: "Але це ж нелегкий крок, так просто на нього не зважишся. Нехай подумає".

Фото "Дусі", "Новой", Otv, "Звезды.ру", "Комсомольської правди в Україні", Ростислава Ріпкі, "Бліка" та фото надане Mamamusic

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали