Курортні романи у житті Тимошенко, Монро і Коляденка

11 липня 2008, 17:41
Завдяки курортним романам сім‘ї не лише руйнуються, а й будуються. Так, саме під палючим сонцем підстерегли амури Женю Тимошенко, Машу Єфросініну й Ані Лорак.

Травесті-діва Монро виступає однозначно ЗА курортні захоплення. А от хореографу Дмитру Коляденку крутити амури у відпустках ніколи не щастило.

"До курортних романів я ставлюся позитивно. Це яскравий емоційний спалах, що наповняє інтригою перебування на узбережжі. Гадаю, справжня леді просто зобов'язана перманентно "підфліртовувати". А бурхливий роман - це логічне продовження якісного флірту... Головне, не сприймати це серйозно і не будувати далеко йдуть плани", - радить артистична білявка Монро.

Щоправда, нині Монро, вона ж Олександр, їздить на курорти винятково заради відпочинку.


Монро: "Справжня леді просто зобов'язана перманентно "підфліртовувати"

"А коли я була молода і красива (зараз я просто красива), зізнаюся, їхала у відпустку з настроєм гарненько відсмалити! Це була мета, майстерність спокуси відшліфувала до класу екстра люкс", - підкреслює Монро, розмовляючи з "Комсомольською правдою в Україні".

Сьогодні ж, за словами травесті-діви, своєму гардеробу і тому подібному перед відпусткою вона приділяє мало часу. "...Але залицяльників від цього все рівно не меншає", - додає артистка.

До слова, саме на "курорті" підчепила перше кохання модель Інна Цимбалюк.

"Якось у дев'ятому класі я поїхала у табір в Алушту. І там мені сподобався хлопчик з Білорусі. Це була дитяча закоханість. Ми разом тікали на дискотеку, гуляли по набережній уночі..." - зізнається міска.

У Інни Цимбалюк був курортний роман із білорусом

"Цей курортний роман закінчився логічно: зміна підійшла до завершення, і ми роз'їхалися по домівках, навіть не обмінявшись телефонами. Але я анітрохи про це не шкодую. Більше в мене курортних романів не було, але я вважаю, що вони іноді корисні", - додає Інна.

В результаті тепер Цимбалюк надає перевагу відпочинку з батьками чи коханим. Нещасливо закінчилися амурні спроби на курорті і для Діми Коляденка:

"Я у травні їздив у Єгипет, а перед поїздкою загадав: хочу закохатися! Знав, що свою прекрасну незнайомку зустріну в басейні, тому відразу її впізнав. Проте так і не наважився підійти і познайомитися. Весь час за нею спостерігав, але щось мені заважало налагодити стосунки".

Тоді Коляденко і зрозумів, що курортні романи не для нього. Хоча він і вірить "у курортні романи, як і в любов з першого погляду".

Коляденко: "Курортні романи не для мене"

Саме з першого погляду запала на свого мініатюрного турка не менш мініатюрна співачка Ані Лорак.

Зустрілися на пляжі, Мурат вирішив почастувати її коктейлем, а потім ще кілька місяців парочка просто листувалася SMS-ками.

"Вона була шалено гарна навіть без макіяжу, із зав'язаним у хвостик волоссям і у шльопанцях", - згадував він пізніше.

Мурат свого часу запав на Ані Лорак із хвостиком і в шльопанцях

Ближче знайомство відбулося того же літа. Мурат працював менеджером готелю і показував гості ресторан, кімнату відпочинку, клуб, де грала жива музика.

Коли Ані відмовилася послухати виступ, Мурат обурився: "Можеш заспівати краще? Співай!" Ну Лорак і заспівала. Та так, що Мурат згодом перебрався у Київ.

Телеведуча Маша Єфросініна, чия сестра Ліза нині крутить амури із президентським сином, свого майбутнього чоловіка Тимура знайшла на ялтинській набережній.

Єфросиніна знайшла чоловіка на набережній

А от дочка прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко Женя запала на свого волохатого рокера у єгипетському барі. Євгенія побачила Шона у барі готелю і їй настільки сподобався байкер, що вона випросила у бармена номер телефону Карра і зателефонувала йому.

А Женя Тимошенко випросила телефон Карра у єгипетського бармена

А далі самі знаєте: дорогі будинки, вареничні, "Падонкі" і бійки з міліціантами.

Фото Дмитра Амідова, фото "Комсомольської правди в Україні", фото Дмитра Перетрутова для журналу "EGO" , а також фото "Публичные люди" та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів