Танці та Довгий не дозволять Посипайку освідчитися Шоптенко?

28 січня 2009, 14:39
Телеведучий Ігор Посипайко розповів, що зібрався зробити своїй коханій Олені Шоптенко пропозицію руки й серця. Але йому це бажання "відбили".

Попри те, що офіційної презентації ще не було, вже відомо, що наприкінці лютого стартує новий сезон телешоу "Танцюю для тебе". Правда, формат проекту змінено - зірки знову будуть танцювати з професійними танцюристами.

Склад зірок досі тримається у секреті. Щоправда, звідкись з‘явилися чутки, нібито одним з учасників шоу стане секретар Київради і протеже "реального космонавта" Олесь Довгий. Мало того, дехто каже, що він танцюватиме у парі з молодим хореографом Оленою Шоптенко.

Аби перевірити інформацію і дізнатися подробиці, джерела ТаблоIDа звернулися по коментар до бойфренда Олени, телеведучого Ігоря Посипайка. Він, до речі, розповів, що, "на жаль", не візьме участі у танцювальному проекті.

"На жаль, ні. Я би не хотів розголошувати подробиці такого рішення керівництва каналу. Скажу лише, що з моменту знайомства з Оленою я мрію танцювати з нею і не приховував цього від продюсерів шоу", - сказав Посипайко.


"Напевно продюсери оцінили нашу пару як недостатньо цікаву в умовах шоу, оскільки ми з Оленою давно разом, а це означає що для телеглядача не буде інтриги", - припустив рудоволосий шоумен.

Нагадаємо, Шоптенко і Посипайко разом із осені 2007-го року, з 15-го жовтня.

На питання ж, чи справді з Оленою Шоптенко цього разу танцюватиме Довгий, Ігор відповів: "Ви ж розумієте, що я не маю права розголошувати склад учасників до офіційної презентації шоу. Можу лише сказати, що мене в цьому списку немає, і я вкрай засмучений цим фактом".

"Ми з Оленою проводимо 90% часу разом. І її участь в шоу без мене означає лише одне - нас розлучають на два місяці", - додав він.

Телеведучий також зізнався, що у нього особисто з новим сезоном цього шоу були пов‘язані великі плани.

"З "Танців" фактично почався наш роман. І відкрию вам секрет, якому, на жаль, не доведеться здійснитися: у разі перемоги я хотів освідчитись Олені прямо на танцполі. У прямому ефірі. Вже навіть визначився з обручкою", - зітхнув Посипайко.

Будемо сподіватися, що обручка ніде не дінеться, і Посипайко освідчиться своїй кучерявій танцюристі якось інакше.

А щодо Олеся Довгого, то джерела ТаблоIDа на телеканалі "1+1" повідомили, що шукати собі наречену протеже Черновецького буде не на "Танцях", оскільки серед учасників проекту його ім‘я поки не значиться.

Фото Дмитра Амідова та Іди Спалах, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів