Лорак стала коханкою Кіркорова та посиділа за столом Джолі та Пітта

3 березня 2009, 13:13
Виявляється, на церемонію нагородження найкрасивіших людей Ані Лорак приїхала з Індії. І якщо під час концерту з-під фіалкової сукні співачки від Катерини Шаховської комусь кинулася в очі засмага Ані - це все Боллівуд.

В Індії Лорак знімала новий кліп на пісню "А дальше, а дальше". Від поїздки у Кароліни лишилася маса позитивних емоцій і незабутніх вражень. А ще кілька приємних дрібничок з індійського ринку.

Лорак, як Гросу, Лобода і Могилевська, поїхала в Індію

У Мумбаї, який не так давно був Бомбеєм, українська артистка провела чотири дні. За цей час вона встигла познайомитися з країною, відзнятися у двох кліпах, задовольнити потреби себе як шопоголіка і скуштувати індійських ласощів.

Правда, у перший день зйомок Лорак взяла участь у кліпі російського Філіпа Кіркорова. Сумнозвісний народний артист України цими днями також був у Мумбаї. За сценарієм, Кароліна та Філя стали закоханими.


Скандальний Кіркоров "покохав" Ані Лорак в Індії

Проте основною метою поїздки в Індію лишилися зйомки власного кліпу Лорак на танцювальну пісню "А дальше, а дальше", яка увійде в новий альбом.

Режисером відео став популярний російський кліпмейкер Андрій Новосьолов. З ним Кароліни ризикнула співпрацювати вперше. Натомість макіяжем співачки, як і всі попередні роки, займалася Марина Борщевська, її незмінний стиліст.

Зйомки пройшли у знаменитому Боллівуді, де знімаються всі індійські фільми. У цьому кіно-місті знайдуться декорації на всі випадки життя.

Тож у другий день зйомок Кароліна та справжні індійські актори працювали вже над її відео.

До зйомок у кліпі Кароліна залучила й індійських акторів

Один з образів, в якому постає Ані, - романтичний. Кароліна у світлій сукні гуляє узбережжям океану і зустрічає ворожку, яка пророкує їй зустріч з принцем.

"Ідея кліпу у тому, що людина сама обирає свою долю. Яка б не склалася ситуація й обставини, тільки від твого вибору залежить яким буде твоє майбутнє", - пояснює співачка сутність відео.

"Якщо у кліпі "Солнце" головний меседж був у тому, що шоу має тривати, то тут кожна людина є творцем своєї долі, і, незважаючи на жодні труднощі, які виникають перед нею сьогодні, завжди потрібно вірити у прекрасне завтра", - додає Кароліна.

Тепер Ані співає про вибір

В іншій сюжетній лінії Лорак зіграла туристку, яка знаходить і вивчає закинутий замок. Спеціально для цього образу, срібна призерка "Євробачення-2008" вділа черевики, куплені в Афінах.

"Тут вони мені й знадобилися. Правда, після зйомок черевики довелося викинути, та я анітрошки про це не шкодую. Я лазила по руїнах старого замку, чого до цього ніколи не робила. Навіть уявити собі не могла, що там колись жили люди", - ділилася Кароліна враженнями від зйомок.

І ходить по руїнах замку

Потім був третій день - артисти поїхали по магазинах. В результаті індійського шопінгу Ані купила собі справжнє сарі бірюзового кольору, лляну сорочку та срібну каблучку на згадку.

А ще Філіп Кіркоров з Ані Лорак пустилася дегустувати національну індійську кухню.

А ще пустує з Кіркоровим

А перед від'їздом, щоб відсвяткувати успішне закінчення роботи, вся знімальна група поїхала у ресторан "Індиго". Там, як стало відомо, свого часу зупинялися знамениті Бред Пітт та Анджеліна Джолі.

"Коли ми прийшли до ресторану, нас посадили за той самий столик, де колись сиділи Анджеліна та Бред. Навіть їжу з меню нам запропонували таку ж: краби, омари і креветки, у поєднанні з фірмовими індійськими салатами - це незабутні смакові відчуття", - захоплено згадала Лорак.

Хто скучив за Ані Лорак практично без гриму?

За матеріалами прес-служби Ані Лорак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів