Заможний покровитель подарував Подкопаєвій джип? ФОТО

20 травня 2009, 11:19
Недорозлучена гімнастка Лілія Подкопаєва, схоже, на повну радіє життю і ні в чому собі не відмовляє. Так, нещодавно затята тусовщиця змінила колишню легковушку "Toyota Camry" на джип "Lexus".

Щоправда, ходять чутки, що позашляховик, вартістю близько 700 тисяч гривень, Лілі подарував її новий багатий покровитель. Окрім цього, новий коханий спортсменки до автівки додав ще й каблучку з діамантами та новий офіс.

Та, поки що не відомо, чи дійсно джип є подарунком невідомого, чи Подкопаєва сама нашкребла гроші на авто. Адже гімнастка не так давно жалілася, що стару "Toyota", відібрав її екс-коханий Тимофій Нагорний.

Новенький джип Подкопаєвої

"Тут він кричить. Як любить Кароліну і Вадимку, а потім забирає автомобіль, у якому возили дітей до садочку і маму до лікаря", - заявляла Ліля в інтерв'ю журналу "Viva".

Новеньку машину гімнастки папарацці помітили нещодавно. До речі, позашляховик "Lexus" має держномери.


Ліля з колегою поспішають до "Lexus"

Слід зазначити, що тепер Подкопаєва сама воліє керувати джипом. У той час, як раніше на "Toyota" її возив молодий особистий водій.

А раніше гімнастка їздила на такому авто

Нагадаємо, після того як Ліля та Тимофій "побили горщики" спортсменка лишилася без сімейного бізнесу, володарем якого офіційно є Нагорний. Останній до речі, натякав, що його поки що ще чинна дружина може залишитися й без благодійного фонду.

А возив Лілю особистий водій

Та Подкопаєва зовсім не виглядає нещасною, яку обібрав власний чоловік. Навпаки, Ліля змінила зачіску й стала такою собі бізнес-леді, а тепер ще й обзавелася відповідним авто.

Подкопаєва приміряла колись на себе образ тигриці за кермом колишнього авто. Тепер перейняла звички хижака й у житті?

До того ж, гімнастка сама вирішила потягати по судах екс-коханого Тимофія, бо той, бачте, використовує її ім'я без дозволу.

За матеріалами "Бліка"

Фото "Бліка", "УРА-Информ" та "Сегодня" з особистого архіву Подкопаєвої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів