Галліна Горбаль знову сама і розповідає про улюблений секс

10 березня 2010, 14:17
Співачка Галліна відтепер - вільна дама. За її плечима не лише шлюб із банкіром Василем Горбалем, але й нещодавній роман із іноземцем. Тим не менш, Галя оптимізму не втрачає - задаровує себе кохану коштовностями і відверто розповідає про свої уподобання у сексі.

"Для мене хороший секс - це коли зі мною людина, яку я повинна знати тривалий час, а не перший, хто трапився. Він має бути ніжним і люблячим. А головне, щоб почуття були взаємні", - відверто розповідає співачка в інтерв‘ю "Бліку".

Також, як розповіла Галліна, вона любить, щоб під час інтиму у спальні була відповідна атмосфера:

"Мені дуже подобається, коли біля ліжка стоять ароматичні свічки, коли звучить гарна музика. Але, знову ж таки, головне - тривалі стосунки".

Галя розповіла, який любить інтим

До слова, останні тривалі стосунки у пані Горбаль обірвалися.


"Я нещодавно розсталася з чоловіком, з яким ми зустрічалися понад рік. Він живе в іншій країні, ми з ним дуже рідко зустрічалися. Можливо, це і стало вирішальним у розриві. Хоча ми ніколи не ставили перед собою мету виправити ситуацію. Я не погодилася залишити свою країну, та й він не захотів. Виходить, така була любов!" - констатує Галліна.

"Зате, тепер я вільна дівчина! Знаєте, самотність - це великий хрест, але, благо, у мене є доня", - заспокоює себе Горбаль.

Останні чутки про романи Галліни стосувалися вірменина Армена Манукяна

За словами співачки, їй ніколи не вдавалося знайомитися із кимось путнім на тусовках:

"У мене ніколи не відбувається ніяких розумних знайомств на тусовках. Хоча справа випадку... Я частіше знайомлюся у більш вузьких колах: через знайомих або в гостях".

Так, Галя не раз користувалася послугами подруг, які знайомили її з завидними женихами.

"Зараз не знайомлять, слава Богові! Самі собі шукають, напевно", - посміхається артистка.

Екс-дружина регіонала зізналася, що користувалася послугами подруг для знайомств з чоловіками

Власне, нині співачці, аза її словами, знайомства не дуже то й потрібні: "Перед собою я не ставлю ніяких цілей щодо яких-небудь знайомств. Але зараз весна і дуже хочеться любові і турботи!"

"До речі, весна цього року у мене почалася з милого подарунку моєї донечки. Вона мені подарувала оберемок білих тюльпанів і листівку, яку зробила своїми руками, використовуючи мої стрази. Я її не лаяла, але дуже довго сміялася і хвасталася друзям", - запевняє Галліна.

Дочка Галліни перепсувала мамині стрази

Нагадаємо, дочці екс-дружини регіонала Василя Горбаля Софії-Марії вже 3 роки.

А ще Галліна зізналася, що не забуває себе балувати. Так співачка купила собі у Парижі набір дорогих ювелірних прикрас вартістю приблизно 50 000 євро. У комплект увійшли кольє, сережки, два браслети і обруч.

Галя запевняє, що повісила на себе 50 000 євро

Фото "Бліка", "E-motion", DK & Moon, "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів