Подкопаєва: Каролінка - справжня "хохлушка"

17 червня 2010, 10:38

Емоційна олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва у свої 31 виховує двох дітей: 4-річного Вадима і 3-річну Кароліну. За словами жінки, цього літа її малюки побувають на курортах трьох країн. Але й про відпочинок удома Ліля розповіла.

"Кожні субота та неділя - дитячі дні. Найчастіше проводимо їх на природі коло багаття з... салом. Ми його обожнюємо! Особливо Каролінка, вона у мене справжня "хохлушка": чорний хліб, цибуля і сало - для неї ласощі номер один", - сміючись, розповіла Подкопаєва "Бліку".

А інколи спортивна мама катає своїх карапузів на катері: "Ще у наших друзів є свій катер, і, плаваючи на ньому, ми розшукуємо стародавні церквички".

У Лілі Подкопаєвої ростуть салоїди

Як запевнила гімнастка, її син та дочка дуже люблять і захищають одне одного.


"Кароліна - це хвостик Вадика. Що б не захотів, куди б не пішов Вадимка, вона відразу робить те саме. Звісно, є моменти, коли вони б'ються, відстоюючи свої іграшки, але серед чужих дітей захищають одне одного", - поділилася Подкопаєва.

До речі, прийомному сину Лілі, як вона похвасталася, відмінно даються іноземні мови.

Кароліна - хвостик свого брата Вадима

"Нещодавно, коли я прийшла у дитячий садок на звітні виступи, я почула, як він чистою турецькою мовою проспівав пісню. Була у захваті!" - зізналася екс-дружина бізнесмена Тимофія Нагорного.

"Вадим більш енергійний і запальний, обожнює привертати до себе увагу, але я рада, що кінцевий результат у нього завжди позитивний. Каролінка - м'яка, слухняна, скромна", - додала Ліля.

Бувають, правда, за словами спортсменки, миті великої втоми.

"Буває. Адже дітки - вони живі. На них постійно щось впливає: недоспали або переспали, погода погана. Можуть вередувати і вимагати незрозумілого", - погодилася гімнастка.

З Вадика Ліля ростить поліглота

"І коли мені здається, що я вже у розпачі, підходить, наприклад, Каролінка, бере мене за щоки, цілує в губи і каже так по-дорослому: "Ти моя хороша!". От тоді ти забуваєш про всі втоми на світі", - запевнила Подкопаєва.

Між іншим, цього року Ліля, за її словами, вперше бере з собою малечу і маму на цілий місяць в Америку:

"Ми більше року готувалися до цієї подорожі, заглиблено вивчали англійську. Діти дуже хочуть у "Діснейленд".

"Після Америки малята разом з моєю мамою і їхнім батьком поїдуть у Євпаторію, у санаторій на два тижні. Це було бажання Тимофія", - додала вона.

А після Криму хрещений Каролінки, як сказала Ліля, запросив їх у Туреччину. Там сімейство збирається відпочити близько 10 днів.

Нагадаємо, батько Кароліни - бізнесмен Тимофій Нагорний, колишній чоловік Подкопаєвої. Хлопчика Вадима екс-подружжя всиновило, коли не сподівалося народити дитину самостійно.

Фото "Бліка" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів