Пономарьов гасає по нічному Києву, а його син сидить в інтернеті

16 серпня 2010, 10:55

9-го серпня співак Олександр Пономарьов відзначив своє 37-річчя. Щоправда, цього року Сашко оминув гучні святкування.

"Цього року я скасував урочистості у зв'язку з відходом з життя Миколи Петровича. Він близька нам людина..," - сказав Пономарьов, маючи на увазі свого колишнього тестя композитора Миколу Мозгового, який помер 30-го липня цього року.

Нагадаємо, Олександр близько 10 років був у цивільному шлюбі із дочкою померлого, Оленою Мозковою. Від цих стосунків у співака підростає дочка.

"День народження провів на дачі у сімейному колі. Найяскравіший подарунок підніс син - морську безкозирку з написом "Батя!" - похвалився "Бліку" артист.


Нині Сашку Пономарьову-молодшому вже 3,5 роки і він так само, як і раніше, активно захоплюється технікою.

Сашко Пономарьов-молодший "підсів" на техніку

"Все загострилося. Він у нас перейшов уже на рівень просунутого користувача комп'ютером - по інтернету колесить. Заходить на Youtube, включає дитячі ролики з музикою і витанцьовує під них", - ділиться веб-успіхами сина Пономарьов.

Влітку, як розповідає співак, він із сім‘ю живе на дачі, тож там грає з сном у футбол.

"Мій малюк має сильний і точний удар, та й сама гра йому подобається. Буде у мене футболістом!" - сміється зірковий татусь.

"Ще цього літа я навчив сина плавати. Любить Сашка і на велосипеді кататися. А вечорами ми читаємо казки, дивимося мультфільми. Його улюблений зараз мультик "Тачки", він не сходить з екрану домашнього телевізора", - зізнався Олександр.

Влітку сімейство Пономарьових живе на дачі

При цьому дружина співака, Вікторія, за його словами особливо не нудьгує.

"Зовсім нещодавно Куся захистила диплом магістра за фахом "економіка підприємства" і планує зайнятися бізнесом. Та вона і до цього не сиділа склавши руки: серйозно захоплюється фотозйомкою, дизайном інтер'єра, виховує сина", - перераховує артист.

Як нагадав Пономарьов, свою половинку він називає Кусею, бо це і звучить ніжно, і дружині подобається.

"Вона зробила мене дуже щасливим. Куся у мене дуже оригінальна і харизматична, я теж намагаюся не відставати! Впевнений, сім‘я - мій головний проект у житті!" - заявив Пономарьов.

Нагадаємо, Сашко з Вікою у шлюбі вже близько чотирьох років.

Куся ощасливила співака і нарешті стала магістром

А кілька тижнів тому співак навчив свого сина дарувати мамі квіти.

"Пару тижнів тому ми були з дружиною у Карпатах, гуляли в горах, і я нарвав їй букет польових квітів. Вона і не помітила, як я це зробив. Але ще більше кохана здивувалася, коли син зробив те саме, спостерігаючи за мною! Тож я навчив Сашку дарувати букети дівчатам. Як би тепер усі клумби не обірвав!" - жартує Пономарьов.

Між іншим, як зізнався зірка, уночі він любить погасати на мотоциклі:

"Влітку практично щодня їжджу на мотоциклі по нічному місту. Це неймовірні відчуття волі: ти і дорога! Адреналін зашкалює!"

Окрім того, колишній боксер, Пономарьов вірить, що найголовніша дієта - це спорт: "Займаюся у спортзалі, ходжу в басейн і качаю м'язи на боксерській груші. Улітку щоранку бігаю вздовж Дніпра з моїм псом Абу".

Абу бігає з Пономарьовим крос

"Коли мені його привезли, у паспорті було прописане ім'я. Південноафриканський бурбуль - це дуже сильна порода собак. До речі, моєму Абу вже п'ять років, і я шукаю для нього подружку! Засидівся він у холостяках!" - жартує Саша.

Нині Пономарьов працює над записом відразу трьох альбомів. Всі три вийдуть цієї осені.

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів