Пономарьова затравили в інтернеті, і він став садівником-режисером

6 травня 2010, 13:56
Днями співак Олександр Пономарьов презентував новий кліп. Фішка його у тому, що над відео працювали сам Сашко і його дружина Вікторія. Вони разом писали сценарій.

"До речі, знімав його разом зі своєю дружиною. Вона була оператором, а я режисером. Це була наша перша спільна робота. Тож не судіть суворо", - сміючись, сказав співак у коментарях "Бліку".

Кліп знімали на англомовну пісню DJ Паші (Павла Шилька), накладену на музику Пономарьова. Ця композиція має увійти до нового альбому співака, вихід якого запланований на другу половину 2010-го року.

Як наголошує прес-служба Олександра, артист не на жарт захопився знімальним процесом. Він навіть придбав спеціальне обладнання, почав цікавитися відеозйомкою та монтажем, а також занурився у читання літератури з відеорежисури.

Пономарьов захопився режисурою

Так само не згасає інтерес і любов співака до свого трирічного сина Сашка.


"Найсмішніше і найкумедніше це, коли його запитують: "Хлопчику, ти хто?" Він відповідає: "Я Тата". "А прізвище?" - "Йайайайов" (сміється). Це так кумедно від нього чути", - ділиться щасливий татко.

Пономарьов, правда, не зізнається, чи "підкинуть" вони з Кусею Сашкові-меншому ще одного братика чи сестричку.

Сашко Йайайайов

"Як Бог дасть. Моя старша дочка Женя просить сестричку. Тож будемо працювати", - сказав він. Відповідно, подружжю можна лишень побажати наснаги і цілеспрямованості у їхній "роботі". Адже всиновлювати Пономарьови точно не збиралися.

А ці травневі свята Пономарьова планували провести чи-то у Карпатах, чи-то на городі. Власне співак вже якийсь час мудрує на своєму газоні із щиросердим завзяттям садівника.

Олександр і Вікторія все так само працюють над дитиною

"Ну не те щоб город. У нас є дача і там газон, за яким доглядають наші помічники. А торік я перерив частину цього газону, і ми посадили там огірки і помідори. Було так приємно, коли виросли перші огірочки і мої діти їх зірвали і з'їли. Правда, за газон мене лаяли", - зізнається безсоромник Пономарьов.

Правда, лають Сашка не лише за газон. Як виявляється, Пономарьов так нажахався деякими коментарями в інтернет-форумах, що практично зарікся відвідувати світські заходи.

"Я вирішив, що взагалі не буду ходити на світські тусовки. Мене дуже обурюють форуми з коментарями, що з'являються в інтернеті після таких заходів. Нещодавно прочитав коментарі на одному з сайтів на свою адресу, просто прозрів. Тому вирішив: краще зовсім не з'являтися на вечірках", - каже співак.

Пономарьов спотворив газон, перетворивши його на город

Причому Олександр розуміє, що не всі ладні писати про нього лише добрі речі:

"Я це розумію. Але мені дуже неприємно, коли пишуть про мене гидоту. Адже я приходжу на вечірки в доброму гуморі. А у підсумку на форумах з'являються такі коментарі, що на голову не налазить".

Отак от і витравляють зірок із модних тусовок. А потім ще й скаржаться, мовляв, обличчя все ті самі, людей цікавих все менше, лише любителі попіаритися ходять.

Фото прес-служби Пономарьова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів