Клочкова з сином чекають Левана на Новий рік

28 жовтня 2010, 14:16

Наразі плавчиня Яна Клочкова виховує сина Сашка сама. Втім, як вона сама каже, з купою помічників. Та й батько дитини, громадянин Грузії Леван Ростошвілі теж виявився не байдужим до свого нащадка.

"Так, звісно. Він постійно телефонує і запитує, як справи у сина. Зовсім нещодавно його дідусь і сестра до нас приїжджали. Сказав, що, можливо, у нього вийде приїхати на Новий рік", - розповіла Клочкова в інтерв‘ю "E-motion".

А виховувати малого самостійно, без постійної присутності поруч його батька, Яна вже трішки звикла.

"Перші три місяці було дуже важко. Він постійно плакав, я вже думала, що так буде завжди. Але ви знаєте, ми повернулися з відпочинку з Криму, і дитину наче підмінили - став таким спокійним. У мене золота дитина!" - не натішиться плавчиня.


Сашко Клочков скоро, можливо, побачить грузинського тата

Нагадаємо, наприкінці літа Яна вивозила свого синочка на море.

Найважче, як зізналася спортсменка, їй свого часу давалося прокидатися і йти до дитини серед ночі.

"Я все роблю сама. У мене немає няньок. Щоправда, мама допомагає мені в усьому. А нещодавно приїхав дідусь із Сімферополя, теж допомагає, як може", - пояснює Яна.

Вдома у Яни є "кіт-пудель"

Зараз у свої 4 місяці Сашко Клочков, за словами його мами, вже самостійно перевертається зі спинки на животик.

"Це наше досягнення, адже діти лише десь до шести місяців це роблять. Набираємо вагу... Вже майже 9 кілограмів", - пишається Клочкова.

Нагадаємо, Яна народила сина 21-го червня цього року.

Як розповідає спортсменка, до неї додому приходить дівчина з центру дитячого розвитку і розповідає, якими іграшками гратися Сашкові і в які ігри.

"...Росте на радість мамі! Він весь у мене! Днями вчетверте у басейні плавали разом. Уявляєте, плаваємо по півгодини, а він ще і ще хоче", - розповідає плавчиня.

Днями Клочкови вчетверте плавали разом у басейні

А от на тусовки свого Олександра Яна брати не поспішає.

"Ні, він ще маленький і після подібних вилазок погано спить. У нас днями була одна спільна фотосесія для журналу. Через це він дуже пізно заснув. Я категорично проти подібних заходів", - наголошує спортсменка.

Та й сама Клочкова, за її зізнанням, від тусовочного життя відійшла.

"Я вся у материнстві, і мені зараз не до вечірок. Уявляєте, мене мама просто випхала трохи відпочити і розвіятися. Я послухалася й вирішила прийти на показ Стефана Роллана, а заодно побачитися з друзями", - пояснює вона.

Наразі Сашко тусить лише з мамою і то вдома

Як раніше писав ТаблоID, минулої п‘ятниці у Києві відбувся модний показ від французького кутюр‘є Стефана Роллана.

Фото соціальної мережі для мам "Світ мам" та з "Одноклассники.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів