Герман і "Євробачення", або Прикро, коли гроші перемагають талант

11 березня 2011, 11:14

Заступниця глави Адміністрації президента Ганна Герман пісенний конкурс "Євробачення" бере аж надто близько до серця. Вже й остаточну фіналістку національного відбору оголошено, а Ганна Миколаївна все роздає коментарі стосовно пісенних змагань.

Як заявила нещодавно Герман, їй завжди було прикро, коли гроші перемагали талант. Так вона прокоментувала в ефірі каналу ТВі скандал навколо відбору на "Євробачення-2011", пише "Gazeta.ua".

"Мені завжди було прикро, якщо хтось мав впливових батьків, гроші, якісь преференції, був членом партії і обходив мене на конкурсах на якусь працю", - зізналася Ганна Миколаївна.

Герман запевнила, що їй прикро, коли гроші перемагають талант

У цьому зв‘язку чиновниця згадала, як не збулася одна з її давніх мрій.


"Наприклад, я дуже хотіла потрапити в комсомольську газету, бо це була єдина більш-менш ліберальна україномовна газета у Львові. Проте мені тоді сказав редактор, що я не член партії. Їдь, якщо поступиш хоча б у кандидати, то ми тебе приймемо. А зараз, мовляв, приймають іншу жінку, яка є членом партії, чоловік працює в обкомі партії", - розповіла вона.

Як поділилася заступниця Сергія Льовочкіна, вона колись думала, що, якби у житті стала кимось, то відстоювала б тих людей, які справді мають талант, а не гроші.

"Талант - це цінніше за гроші", - впевнена Герман.

Герман сама колись настраждалась через те, що "даху" не було

"Під час конкурсу в кулуарах почали шептатися, що один чоловік з дуже впливовим прізвищем просив за цю переможницю (Міку Ньютон). Побачила, що прийнято рішення голосувати по кілька разів з одного телефонного номера, то значить хто має більше грошей... Зіграло моє дитяче і юне, коли гроші були важливіші від уміння. Гроші перемагали, коли мене обходили ті, хто мали їх і впливи", - зазначила Герман.

За словами заступниці глави АП, проти переможниці нацвідбору, Міки Ньютон, вона, звісно, не заперечує, але імпонує Герман співачка Джамала.

За Міку Ньютон просив "один чоловік з дуже впливовим прізвищем"?

"Не маю нічого проти дівчинки, яка перемогла. Люблю Джамалу, бо це талант. Вона - самобутня. Вона б претендувала на хороші місця у цьому конкурсі. Вона - явище в українській молодіжній культурі", - висловила свою думку Ганна Миколаївна.

Втім, Герман визнає, що її ставлення Джамали - це її суб‘єктивна, особиста позиція:

"Проте це мої приватні смаки. Не хочу, щоб хтось казав, що Герман подобається одна, а не інша, тому вона намагається якось підважити легітимність конкурсу".

І хоч цього року на "Євробачення" фаворитка Ганни Миколаївни вже не поїде, на наступний рік чиновниця вже має плани.

"Зробимо все, щоб через рік усі мали рівні можливості", - сказала Герман.

На думку заступниці Льовочкіна, необхідна комісія з "Євробачення", яка зробить висновки і рекомендації на наступний рік.

Герман: "Люблю Джамалу..."

Нагадаємо, вночі з 26-го на 27-е лютого стало відомо, що на пісенний конкурс "Євробачення-2011" у Дюссельдорф від України має летіти Міка Ньютон.

Втім, незадоволені й обурені результатами національного відбору представника України розмістили в інтернеті петицію до Першого національного. Після цього Національна теле- та радіокомпанія України вирішила провести переголосування за фіналістів відбору на "Євробачення".

Водночас заступник глави адміністрації Ганна Герман заявила, що наполягатиме на розслідуванні проведення відбору кандидатури від України на "Євробачення".

Вже 28 лютого НТКУ звернулась до трьох лідерів голосування нацвідбору "Євробачення-2011" - Міки Ньютон, Злати Огнєвіч і Джамали - з пропозицією виступити 3 березня у суперфіналі нацвідбору на "Євробачення".

У суперфіналі мали бути змінені правила голосування: враховуватиметься тільки один голос з одного номера телефону. Також у суперфіналі не мало голосувати журі, а переможець визначався б виключно глядацьким голосуванням.

Переможниця нацвідбору Міка Ньютон та Злата Огнєвіч (друге місце) погодились взяти участь у суперфіналі, а Джамала (третє місце) відмовилась. Втім, незабаром задній хід дала й Огнєвіч.

Врешті, було оголошено, що НТКУ не проводитиме "суперфінал", а переможницею нацвідбору визнано Міку Ньютон, яка й представлятиме Україну на "Євробаченні-2011".

Фото "Tochka.net" та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів