Коляденко: Швидкий секс люблю, але тривалий - крутіший

1 квітня 2011, 11:23

Відомий телеведучий Дмитро Коляденко зізнався, що не байдужий до швидкого сексу, але й тривалий з романтикою любить. А для покращення стосунків із сексуальним партнером Діма рекомендує відвідати секс-шоу.

"Амстердам - це місто бажань, там найкращі еротичні шоу! Я був якось на одному з них зі своєю коханою жінкою. Купуєш квиток за €100, сідаєш на зручний м'який диванчик, тобі наливають твій улюблений коктейль - і дивишся. А на сцені таке! Можу сказати одне: ми ледь добігли до готелю", - сміється Коляденко, відповідаючи на питання "E-motion".

"Ну дуже збуджує. Раджу парам, у яких проблеми в особистому житті. Допоможе однозначно. Перевірено Коляденком", - ділиться рекомендаціями хореограф.

Якось Коляденко після еротик-шоу ледь добіг до номера

Як зізнається екс-чоловік Ірини Білик, він не проти покрутити інтрижки на курорті, й вони у нього, ясна річ, траплялися:


"Так, були, але не романи, а інтрижки. Я віддаю перевагу стосункам, коли все серйозно, коли кохання, романтика, свічки, дорогі подарунки, експресія, поцілунки, коли все якісно".

"На курорті все завжди швидко - швидкі стосунки, швидке кохання, швидкий секс. Я, звісно, і швидкий секс люблю, але значно крутіше, коли секс тривалий, з пелюстками троянд на ліжку і при приглушеному світлі", - каже Коляденко.

Правда, Діма не розуміє, коли жінка сама починає до нього залицятися.

Дмитро курортні романи крутить, але тягне його до серйозності

"Я сам люблю залицятися, говорити про кохання, дарувати щось. А коли залицяються до мене, це приємно, але незрозуміло. Чому жінки мають піклуватися про мене? Вони повинні доглядати за собою, щоб мені хотілося залицятися до них", - сміється Дмитро.

Також Коляденко розповідає, що сам ніколи не встигав покинути жінку - завжди лишали його:

"Я ніколи нікого не кидаю, завжди всі кидали мене, після чого мені було дуже важко. Зараз у світі дуже багато злих жінок. Я хочу порадити всім людям бути добрішими! Жінки, кохайте нас і не будьте злими!"

"Я ніколи нікого не кидаю, завжди всі кидали мене"

До речі, судячи зі слів танцюриста-телеведучого, відразу з кількома жінками він на курортах крутити не звик.

"Я однолюб. Кохаю одну і не розпорошуюся, у мене романи довжиною в роки, довжиною в життя. Коли я закінчую стосунки, я страждаю, не можу забути", - зітхає Дмитро.

"У мене вже було цілих дві кризи", - додає він.

Нині ж Коляденко, як він наголошує, чекає "лише кохання, лише творчість, лише успіх, лише позитив, лише казку".

"У мене вже було цілих дві кризи"

"Я не бігаю від однієї до іншої. Я ж чоловік-ідеаліст. Мені потрібно все або нічого!" - резюмує Коляденко, якому в тусовці приписують то бісексуальність, то тотальну гомосексуальність, а то й поготів - зоофілію.

Фото "E-motion" та "DELFI"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів