Тігіпко з дружиною і дітьми спілкуються по інтернету

30 травня 2011, 15:27

Віце-прем‘єр Сергій Тігіпко з другою дружиною Вікторією Лапотецькою із задоволенням спілкуються у чаті Skype. Так само відбувається і спілкування жінки у відрядженні з її трьома дітьми.

Про це Лапотецька розповіла у недільному ефірі "Світського життя", коли її спитали, з ким залишилися на два тижні її діти, коли вони поїхала у Канни.

За словами Вікторії, вона, на відміну від свого чоловіка, вдома відсутня п‘ять днів.

"Мої відрядження трішечки довші виходять. У чоловіка відрядження по два дні, у мене - по п‘ять днів", - зізналася вона телеведучій Катерині Осадчій.


"А взагалі у нас є бабусі, які вдома з дітьми. і п‘ять днів - це не велика трагедія для дітей, тому що весь свій вільний і невільний вільний час я з дітьми. Тому проблем жодних немає", - запевнила для початку Лапотецька.

Дружина Тігіпка спокійно лишає дітей на свекруху і маму

"Ну і є Skype, врешті-решт, ми живемо у світі інтернету. Тобто кожен ранок, день вечір, у перервах між фільмами, ми постійно у скайпі. Тому п‘ять днів - це не такий вже великий термін - пережити можна", - впевнена бізнеследі.

Так само спілкується у скайпі Вікторія і зі своїм чоловіком, віце-прем‘єром.

"Він дуже просунутий в інтернеті", - похизувалася вона.

"Коли ми у відрядженнях, ми спілкуємося у скайпі із великим задоволенням", - додала згодом Вікторія.

А з чоловіком Вікторія може поспілкуватися і у Скайпі

Як відомо, у Каннах Лапотецька організувала коктейль на набережній Круазетт, присвячений своєму Одеському кінофестивалю.

До речі, цього року у Каннах засвітилися депутати-гламурники з Партії регіонів Нестор Шуфрич і Ірина Бережна, дружина мера Києва Леоніда Черновецького Аліна Айвазова у діамантах, екс-міністр транспорту Микола Рудьковський і міністр культури Михайло Кулиняк.

Фото Одеського кінофестивалю та фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів