Тігіпко - як колобок: і від першої дружини пішов, і від другої іде?

17 серпня 2010, 14:49
Чергова сенсація поставила ЗМІ на вуха: віце-прем‘єр Сергій Тігіпко розлучається. Однак, чи знає про це сам Сергій Леонідович, а надто його дружина Вікторія Лопатецька - питання.

Тігіпко надумав розірвати шлюб зі своєю другою дружиною. Про це в один голос і ідентичними текстами повідомили інформаційний сайт Одеси та газета "Завтра".

На такі радикальні кроки віце-прем‘єра штовхнула нібито любов його жінки до світського життя. Сергій Леонідович нібито "дуже втомився від гламурної активності своєї дружини Вікторії".

Про це, як пише газета, буцімто повідомляє анонімне джерело з партійного оточення лідера партії "Сильна Україна" Тігіпка.

Лопатецька - друга, але не остання дружина Тігіпка?

"Попереду всеукраїнські вибори у місцеві ради, тому Сергій Тігіпко стоїть перед дилемою - або оформити документально розлучення до виборів, або після", - заявляє джерело.


"Що стосується розподілу бізнесу зі своєю другою дружиною, то Сергія Леонідовича дане питання взагалі мало цікавить, тому що за його плечима успішний розподіл майна і капіталів зі своєю першою дружиною", - стверджує співрозмовник газети.

Нагадаємо, від першого шлюбу з Наталею Тігіпко у 50-річного віце-прем‘єра є доросла донька Анна.

Також, як пишуть у ЗМІ, на думку деяких соратників Тігіпка, оприлюднення інформації про його розлучення піде лише на користь іміджу віце-прем'єра.

Перша дружина Наталя натренувала Тігіпка на майнових питаннях при розлученні

"Тому що вона (Вікторія) активно втручається у діяльність "Сильної України", контролює фінанси, обзавелася сумнівними зв'язками у регіонах, зокрема, це стосується тіньових кіл Одеси", - коментує джерело.

Водночас, як запевняє "Блік", у прес-службі "Сильної України" інформацію про розлучення Тігіпка спростували.

"Це абсурдна і недостовірна інформація, "качка". У сім‘ї Сергія все гаразд!" - запевнили у партії Тігіпка, як пише видання.

До слова, 17-го серпня Лопатецькій виповнюється 37 років. Можливо, до свята хтось і запустив у ЗМІ цю "качку".

В оточенні Тігіпка чутки про його розлучення "забракували"

Нагадаємо, Вікторія Лопатецька зійшлася з Тігіпком у 2004-му році. А 5-го вересня 2009-го пара нібито офіційно зареєструвала шлюб.

Нещодавно під патронатом Лопатецької пройшов Одеський кінофестиваль.

Фото з сайту Одеського кінофестивалю та стоп-кадр з "Галереї позитиву"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів