Кума Ющенка святкуватиме Новий рік з пляшкою в Альпах

21 грудня 2011, 11:37

Екс-міністр Кінах під Новий рік колись кричав під чужими хатами, а тепер буде сидіти з жінками. Депутатка від фракції "НУНС" Оксана Білозір гайне із пляшкою в Альпи, а екс-президент Леонід Кравчук вже не буде прикидатися іншою людиною.

Колишній президент Леонід Кравчук переодягався у Діда Мороза, щоб привітати своїх онуків.

"В душі я романтик, тому дуже люблю новорічну ніч. Людина, яка цього не має, вона не живе. Людина має горіти, а якщо вона тліє, то вона навколо себе створює некрасиву ауру. Як кажуть "сама не живе і другим не дає". Сам Новий рік завжди святкую тільки в родині", - пояснив "Gazeta.ua" Кравчук.

Був навіть період, коли Леонід Макарович прикидався іншою людиною.


"Коли були малими онуки, я переодягався в Діда Мороза, приходив вітав і дарував подарунки. Вони мені часто казали, що я дуже схожий на нього, хоч я сильно гримувався", - зізнався екс-президент.

Наразі, за словами Кравчука, його онукові 31 рік, онучці - 20. Є також маленька правнучка, якій 6 років.

Був період, коли Кравчук прикидався іншою людиною...

"Але вона дуже розвинена і її важко обдурити. Та я вже і не прагну, хоч мені вже і не треба переодягатися. Я і так схожий на Діда Мороза. Вся голова біла", - ностальгічно зауважив Леонід Макарович.

Ці новорічно-різдвяні канікули Кравчук планує, за його словами, провести вдома.

"Кататися на лижах не їздив ніколи. Мені дома найкраще, бо живу за містом. Єдине сумно, що погода буде некрасива. Якщо випадає сніг, замерзає річка, я виходжу гуляти із собаками", - пояснив він.

Леонід Макарович нагадав, що в нього два пси, а третій живе на іншій території.

"Я його доглядаю, ношу йому їжу, викликаю ветеринара. Він приблудний. Не можу його забрати до себе, бо мій Жак, вівчарка, його просто задушить", - розтлумачив екс-президент.

"Ще маю дві кішечки, тільки не знаю якої породи. Колись знайшов на вулиці кішку, вона помирала. Я її вилікував і згодом вона народила ще одну кішечку. Так що тепер в мене живе і мама, і доця", - підсумував він.

А от кума колишнього президента Віктора Ющенка, депутатка Оксана Білозір відсвяткує Новий рік в австрійських Альпах.

"Я Новий рік завжди святкую в горах. Цього разу це будуть австрійські Альпи. Ми виходимо, розпалюємо багаття, беремо пляшку шампанського і мандаринки. В Альпах будемо кататися на лижах. Ми лижники", - гордо заявила у коментарі "Gazeta.ua" Білозір.

Білозір відсвяткує Новий рік в австрійських Альпах

При цьому жіночка наголосила, що екстриму уникає:

"Я на чорних трасах не їжджу ніколи, бо люблю отримувати насолоду. Екстриму не маю права мати. Бо якщо не дай Боже щось зі мною трапиться, то в першу чергу постраждає моя родина. Тому я завжди повинна бути у формі і катаюсь на нормальних трасах. Любимо підніматися на одну гірку і по трьох-чотирьох країнах погуляти".

Втім, встояти на лижах депутатці вдавалося не завжди.

"Пам'ятаю, як вперше стала на лижі, і в мене нічого не вийшло. З мене всі сміялися, я піднімалася, ставала на лижі і знову падала. Але за три дні я навчилася і поїхала", - поділилася спогадами Білозір.

Водночас колишній міністр Анатолій Кінах Новий рік сприймає як день народження. Святкуватиме його регіонал буцімто в Україні зі своїми жінками.

"Не можу святкувати його ніде окрім рідної землі, тільки поряд із чарівною половинкою, Марінкою, доньками та онуками. Це такий ковток кисню, якого потім вистачає на довго", - заявив Кінах.

Кінах на Новий рік "ковтатиме жіночий кисень"

Правда, були часи, коли регіонал Колись відзначав це свято по-сільському. Тоді Кінах вештався під чужими хатами і волав на все горло.

"Я ж народився і виріс в українському селі, яке було засноване ще козаками Богдана Хмельницького. Тому в нас із тих часів ще залишилось багато традицій. Ми з друзями ходили по вулиці і під хатами кричали типу "Дай ковбасу не то хату рознесу". Господар виходив і щось нам давав. Шкода, що такого зараз вже нема", - зітхнув Анатолій Кирилович.

Фото "Дусі" та "Main People"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів