Лорак: Я знаю про кожну зустріч Мурата

3 січня 2012, 14:56

Співачка Ані Лорак знову і знову намагається запевнити загал, що у її родині все чудово. За словами зірки, у неї з чоловіком Муратом гармонійні стосунки, а чутки про їхнє розлучення – це лише заздрощі ворогів.

До того ж, молода матуся вже визначилася з хрещеним для своєї доньки Софії. А ось хто стане кумою – поки не відомо.

Про все це Кароліна розповіла у новорічному ефірі програми "Світське життя".

Нещодавно доньці Ані Лорак Софії виповнилося 6 місяців. Нагадаємо, півроку тому Кароліна народила свого первістка від турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу.


"Був великий круглий стіл. Приїхала бабуся, мої братики. З сім’єю Мурата ми по Skype підключилися і піднімали келихи за здоров’я", - розповіла Кароліна.

День народження дочки Софії Лорак відзначала з сім’єю Мурата по Skype

Що ж до хрещення Софійки, то воно має відбутися цього року. Як відомо, дівчинка стане християнкою.

"Ми вже вирішили це питання. Хрещеним буде Філіп Кіркоров. Він вже підтвердив свою згоду", - повідомила Лорак.

Нагадаємо, раніше подейкували, що хрещеною доньки співачки має стати Софія Ротару. Проте Кароліна зауважила, що навіть не пропонувала цю роль Софії Михайлівні.

"Насправді, не пропонувала, тому що це дуже інтимна ситуація, тут мають бути дійсно друзі і близькі. Оскільки Філіп не просто Філіп Кіркоров, він друг нашої сім’ї, і я знаю, що він як до мене ставиться, так ставитиметься і до моєї доньки. Я не женуся за гарними іменами. Скоріше, повинно бути від серця. Я дуже поважаю Софію Михайлівну, але поки що ми думаємо," – наголосила Лорак.

До того ж, Кароліна згадала про зміни у житті свого майбутнього кума – Філіпа Кіркорова – та розповіла, який він чудовий батько.

Лорак чекає, що Кіркоров ставитиметься до її доньки так, як і до неї

"Я дуже рада за нього і я скажу чесно, що він так чекав, він так міряв про дівчинку, і коли це сталося, щастю його немає меж. Мені щось так здається, що він не буде зупинятися, тому що він просто шалений батько", - зауважила співачка.

"Його дівчинка буде найщасливішою в житті, тому що я вже бачила ті подарунки, які він готував, і ці ліжечка, і ці вбрання, ці сукні… Я вже його стримую, кажу: "Нащо ти купуєш стільки багато, вона ж швидко росте!" Але він нічого не слухає, купує, купує", - поділилася Лорак.

А на запитання, що подарував своїй маленькій донечці Соні Мурат Налчаджиоглу, Кароліна відповіла:

"Вбрання снігурки. Плаття снігурки, мішечок снігурочки, черевички червоного кольору дуже гарні. І я ще привезла їй з Москви гарного Чебурашку, який розповідає казки".

На свята чоловік дарує Кароліні прикраси, а дочці - вбрання

Також Мурат прокоментував той факт, що замість переїхати до заміського маєтку, вони з дружиною перебралися до розкішного пентхаусу в Києві.

"Все добре, не хвилюйтеся. Із будинком все гаразд. Просто ремонт у квартирі вдалося закінчити швидше. Тож вирішили поки переїхати до цього пентхаусу. Він же досить великий, майже, як будинок", - прокоментував ситуацію Мурат.

Як відомо, останнім часом у пресі ходили чутки про можливість розлучення Кароліни з Муратом через його зради. Співачка вже зверталася до ЗМІ з офіційним спростуванням.

Втім, як виявилося, ця тема і досі актуальна.

Мурат Налчаджиоглу прокоментував чутки про їхнє з Лорак розлучення: "Собаки лають, а караван іде"

"Я знаю про кожну його зустріч, і насправді у нас дуже гармонійна і щаслива сім’я. Можливо, це комусь не подобається, можливо, це викликає якісь заздрощі, але мені не хочеться про це думати, хочеться всіх пробачити і подякувати і друзям, і не друзям. Тому що і, ті і інші нам потрібні. Щоб рости, щоб іти вперед і щоб інколи ставити собі запитання: "Я все ж таки чогось варта?" – резюмувала Лорак.

"Собаки лають, а караван іде" ,- додав до промови дружини Мурат.

Фото прес-служби "Світського життя", "Экспресс-газеты", з сайту фан-клубу Лорак, а також з "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів