Білик втомилася помилятися в чоловіках

15 лютого 2012, 14:16

Співачка Ірина Білик розповіла, що на День Валентина вона отримала пропозицію мати чоловіка. Також артистка похвалилася, що бачила дочку російської скандаліста Філіпа Кіркорова і попросила відчепитися від її друга.

Ірина Білик тільки-но повернулася з Москви. Там їй вдалося подивитися на доньку Кіркорова Аллу, яка досі перебуває в Америці.

"Найперше - щоби усі заспокоїлися - я бачила доньку Філіпа. Будь ласка, злі люди, я вас дуже прошу, не доймайте, будьте ласкаві, мого друга, тому що Алуська дуже гарна, вона - копія Філіп. І я гадаю, що ті люди, які не вірять у любов Філіпа до своєї дочки, кажуть, що її просто немає, повірте, вони будуть просто потім самі себе сварити, мабуть", - сказала Білик у коментарі "E-motion".

Білик попросила не доймати Кіркорова

Втім, у Москві Іра побувала на запрошення іншого чоловіка, не Бедросовича.


"Мене запросив Аслан Ахмадов, на свій день народження. Це стиліст, режисер кліпу "Девочка" і багатьох робіт інших виконавців - Лоліти, Людмили Марківни Гурченко", - уточнила Іра.

А на День усіх закоханих, 14-го лютого, Білик, хоч і не має постійного бойфренда, без подарунку не залишилася.

"Аслан мені подарував дуже гарну прикрасу. Мій пародист, Андрійко Касьяненко, мені подарував браслет і парфуми", - перелічила співачка.

На День Валентина Іра отримала кілька подарунків

Мало того, один із прихильників Білик на ім‘я Євген, з Донецька, надіслав їй повідомлення із пропозицією стати її чоловіком. От тільки, як виявилося, цей Ірин залицяльник вже й так одружений та має дитину.

"Річ у тому, що я йому відповіла, цьому Жені, що, якщо є сім‘я, то ви маєте цінувати. А я своє кохання обов‘язково знайду. Але дякую, що мої прихильники хвилюються за мене і хочуть стати хорошими чоловіками", - посміхнулася Білик.

До Білик залицявся одружений татусь з Донецька
Білик його ніжно "відшила"

При цьому Іра підтвердила, що відтепер дуже ретельно підходить до вибору коханого: "Ну звісно, досить помилятися"

Між тим, зі своїми колишніми, принаймні деякими, співачка підтримує які-неякі, але стосунки.

"Ми бачилися вчора із Серьожею (Звєрєвим), він теж мене вітав. Він написав мені, що я найгарніша. І слава Богу, що він це написав", - поділилася артистка, яку днями визнали найкращою співачкою 20-річчя в Україні.

Звєрєв пише Білик, що вона - найгарніша

На ремарку, чи не означає це, що нині у стосунках Білик і Звєрєва потеплішання, Іра відповіла:

"Ми завжди любили одне одного... Ми бачилися, ми повечеряли у ресторані, говорили одне одному хороші слова. Він приїде сюди за кілька днів і ми будемо спілкуватися, обідати... Ми просто хороші друзі".

Нагадаємо, за плечима у Білик романи з продюсером Юрієм Нікітіним, моделлю Андрієм Оверчуком, хореографом Дмитром Коляденком, хореографом Дімою Дікусаром, а також медіа-роман з російським стилістом Сергієм Звєрєвим.

Стоп-кадри з відео "E-motion"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів