Нікітін змушував Білик працювати і не давав їй народити?

14 липня 2011, 11:44

Співачка Ірина Білик, яка нині перебуває у ніжних стосунках із регіоналом Владиславом Лук‘яновим, пішла від колишнього чоловіка через дитину.

Про це мама Білик Анна Яківна розповіла в інтерв'ю "Gazeta.ua"

За словами матері зірки, Ірина Білик у парі зі своїм першим чоловіком Юрієм Нікітіним забагато працювала, а дітей все не було.

"З Нікітіним Іра прожила вісім років. Юра змушував її багато працювати. І це мабуть породило те, що вона вже не могла такого витримати", - припустила Анна Яківна.


Мама Білик про співачку та її екса Нікітіна: "Юра змушував її багато працювати"

Як запевняє жінка, її зіркова дочка "працювала так, що не бачила просвіту":

"Постійні тури, гастролі. Відпустка була на кілька днів. Їй вже було 28 років і вона, як кожна жінка, захотіла стати матір'ю".

Одного дня Білик без зайвих пояснень сказала матері, що втомилася від такого життя.

"Іра мені сказала: "Я і Юра втомилися від такого життя і вирішили пожити окремо". І більш нічого не пояснила. От такий і кінець був", - зазначила Анна Яківна.

Білик пішла від Нікітіна, бо не могла з ним завагітніти?

"Мені так було шкода, що стільки років прожито і напрацьовано, а тут розлука. Тому не могла повірити в це до останнього дня", - зізналася мати співачки.

Між іншим, те, що продюсер Юрій Нікітін та його підопічна жили у цивільному шлюбі, було дуже не до душі батькам артистки.

"У них був цивільний шлюб. І я не дозволяла їй так жити. А мене хіба хтось слухав? Тато наш кричав: "Я з Києва виїду, я бачить такого не хочу". Але ми змирилися. Працюють же разом, все добре наче", - зізналася Анна Яківна.

Нікітін як зять своїм тестям не одразу сподобався

Врешті, до свого зятя батьки Іри Білик таки прикипіли душею.

"Юра постійно з нами святкував всі свята разом. І батьків своїх приводив. Вони вже люди літні, їм за 80. Але досі дружимо, я до них в гості їжджу, часто телефоную", - зауважила мама Білик.

Як відомо, в Ірини Білик було чимало чоловіків.

А Білик після Нікітіна і сина народила, і чоловіків не одного змінила

З Юрієм Нікітіним вона була у цивільному шлюбі. Офіційно співачка побралася з моделлю Андрієм Оверчуком, від якого народила сина Гліба. Далі був цивільний шлюб зі скандальним хореографом Дмитром Коляденком.

А у 2007-му році на одному з танцювальних проектів Білик зійшлася з танцюристом Дмитром Дікусаром, за якого вийшла заміж у Бразилії. У 2010-му році тандем Білик-Дікусар розпався, і співачка знову вдарилася у романтичні пригоди.

Спершу їй приписували роман з російським стилістом Сергієм Звєрєвим, потім із молоденьким греком і загадковим киянином. Останній, з ким бачили Білик, - скандальний депутат Партії регіонів Лук‘янов.

Фото Дена Караченцева "E-motion", Delfi, "Дусі", а також фото прес-служби Mamausic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів