Бужинська комплексує через руку, а Коляденко схуд від сексу

6 липня 2012, 12:02

Зірки шоу-бізнесу, як і всі звичайні люди, мають багато комплексів. Вони ретельно, але не завжди вдало, працюють над своїм виглядом, іміджем та гардеробом.

Комусь з них вдається подолати власну невпевненість, а хтось вдається до хитрощів.

Так, співачка Катя Бужинська намагається приховати негарну кістку на руці. А її молодша колега Альоша нікому не показує свої дитячі фото, на яких вона товста.

Чого ще соромляться деякі представники шоу-бізнесу розповідає "ТСН. Особливе".


Жертва моди Катя Бужинська здається дуже впевненою у собі. Вона полюбляє яскраві відверті вбрання та багато блиску.

Катя завжди привертає увагу своїм виглядом

Однак, мало хто знає, що через дитячу травму руки, співачка намагається приховати негарну кістку.

"Коли оператор мене знімає знизу - це дуже болюче питання . У мене була травма руки. Я комплексую через те, що в мене кісточка не гарна, така після перелому . Під кожну сукню я обов'язково шию собі браслет. І намагаюсь носити довгі рукави",- розповідає Бужинська.

Співачка шиє браслети, щоб приховати негарну кістку

А учасниця міжнародного конкурсу "Євробачення-2010" Альоша у дитинстві була пухкенькою. Вона дуже соромилася зайвої ваги і досі не показує нікому свої дитячі фото.

Так Альоша виглядала ще пару років тому...

"В мене була надмірна вага, я комплексувала з цього приводу. Я, навіть, нікому не показую фотографії, які я маю з такою вагою, але потім мама відправила мене в модельний бізнес. Я рік там навчалася і швидко схуднула, вийшла звідти просто красунею, вже впевненою у собі", - ділиться співачка.

І ось так Альоша виглядає зараз

Також від надмірної ваги страждав і колишній бойфренд Ірини Білик, хореограф Дмитро Коляденко. У дитинстві Діма був упевнений, що лише стрункі хлопці популярні серед дівчат.

Та проблема, як вважає шоумен, зникла само по собі після того, як він почав активно займатися сексом. Через це Коляденко сильно схуд та зараз взагалі не комплексує.

Дмитро гадає, що саме секс допоміг йому позбутися зайвої ваги

"Я займався сексом, я став чоловіком у 15 років", - зізнається Дмитро.

Цікаво, що соліст гурту "Тік" Віктор Бронюк, який ще торік важив 120 кілограмів, ніколи не комплексував через зайву вагу.

За його словами, зациклюватися на собі в нього не було часу. Дівчата його і без того любили, а скинути зайві кілограми він вирішив лише тоді, коли втомився носити і власну вагу і акордеон.

"Працювати, скажімо, дві години на сцені і тримати перед собою акордеон, який важить там близько 12 кілограм - дуже велике навантаження. ", - каже співак.

А Бронюк ніколи не переймався через свої 120 кг

Втім, Бронюк переймався іншою проблемою - він був невпевнений у своєму таланті.

"Коли почав писати перші пісні і я не знав, як на них відреагують мої друзі, я так розказував, що "оце написав один друг, один мій знайомий"... Ну і вже прийшов такий час, і всі запитували, а "що ж це за друг такий?". Я набрався сміливості, все ж таки пісні подобаються, люди співають, вже пішли в народ, я і зізнався", - розповідає Віктор.

Мабуть, більше за інших у дитинстві страждала від комплексів травесті-діва Монро.

Тоді вона ще була хлопчиком Сашком, якому не подобалося у собі і зовнішність, і те, як його сприймали люди.

Однак Олександру вдалося побороти численні комплекси та знайти своє місце у медіа-просторі.

Закомплексований Олександр перетворився на епатажну та впевнену Монро

"Наразі комплексів як таких серйозних у мене немає, та я ніяковію іноді. Я була невпевненою у собі, мені здавалося, що я не вмію співати, що я не вмію рухатися, говорити, мені не подобався мій голос, та мені багато чого не подобалося", - зізнається травесті-діва.

"Зараз я задоволена по повній. Комусь не подобається? Перемикаємо канал!", - зазначає Монро.

До слова, співачка Ганна Седокова та телеведуча Маша Єфросиніна колись теж розповідали про свої косплекси.

Фото "Viva!", з сайту Бужинської, фото "Дусі", "Сегодня", "E-motion", фото з сайту гурту "Тік", зі сторінки Монро у Vk.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів