Айвазова: Я виглядаю набагато краще за Мадонну. ВІДЕО

19 вересня 2011, 13:19

Дружина Леоніда Черновецького Аліна Айвазова вважає себе кращою за співачку Мадонну і вже повернулася домів.

Також Айвазова розповіла, що дівчиною важила 57 кілограмів, але зараз ваги показують 66.

Після піврічного перебування за кордоном до Києва повернулася дружина Леоніда Черновецького Аліна Айвазова, повідомляє "ТСН".

Нагадаємо, раніше писали, що у США вона лікувала артрит, а потім на відпочинку у Монако схудла на 10 кілограмів. Причому, як запевняє жінка, і це ще не все.


"Я хочу виглядати не гірше за Мадонну, але взагалі я виглядаю набагато краще, ніж вона. Тому що вона зробила купу операцій пластичних. А я ні", - заявила 56-річна Айвазова.

Айвазова: "Я хочу виглядати не гірше за Мадонну!"

Нагадаємо, пластику Аліна Степанівна робила, за її словами, близько 18 років тому.

"У дитинстві у мене був ідеальний ніс. Я його розбила. Я ж - хуліганка була. І коли каталася на самокаті, то розбила ніс. І у мене з'явився горбочок на носі. Я хотіла зробити пластичну операцію. Але мені спочатку батько не дозволяв, а потім і Льоня", - бідкалася два роки тому Айвазова.

Втім, врешті "після аварії" Айвазова полетіла в Нью-Йорк, де "без дозволу чоловіка зробила операцію". А потім, як додала жіночка, вона ще ходила у синцях і в гіпсі по Манхеттену.

Між іншим, Черновецький дружину в аеропорту в Києві не зустрічав.

"Він не зустрічає. Тому що він тільки приїхав. Нехай сьогодні відпочиває. Він дійсно тільки приїхав, дуже втомився", - пояснила Аліна Степанівна.

Черновецький законну дружину у Києві не зустрів

При цьому вона також запевнила, що не тримає зла ані на коханку Черновецького, ані на майбутню потенційну тещу свого поки ще чоловіка.

"Я нічого не можу сказати поганого, крім хорошого і про Лєну Савчук, і про Жукотанську, все життя проповідувала. Вона проповідувала у банку. Я надала їй приміщення. І вона моя подруга", - зазначила Айвазова.

Як стверджує видання, розлучатися з Леонідом Черновецьким Айвазова не хоче, а якщо він запропонує - навіть готова з ним зустрітися.

"Жінка ніколи ні з ким не домовляється. Повинен прийти чоловік і зі мною домовитися", - сказала вона.

Розлучатися з Черновецьким Айвазова більше не хоче

Нагадаємо, раніше дружина мера Києва Аліна Айвазова попросила Печерський райсуд Києва залишити її позов про розірвання шлюбу без розгляду, і суд пішов їй назустріч.

Нагадаємо, спершу Печерський райсуд Києва мав розглядати позов Айвазової 15-го серпня, але засідання не відбулося.

За інформацією деяких ЗМІ, того дня засідання було перенесено на три тижні через відсутність у суді другої сторони - Леоніда Черновецького.

Пізніше у пресі з'явилася інформація про те, що Айвазова взагалі передумала розлучатися.

Однак в останніх інтерв'ю вона заявляла, що вирішила розлучитися з Льонею-Космосом вже давно, а інтимних стосунків у них не було вже років вісім.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото з сайту КМДА, а також фото Reuters

Відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів