Кузьма Скрябін зустріне зятя зі зброєю в руках

15 листопада 2012, 11:33

Шоумен Андрій Кузьменко, відомий як лідер гурту "Скрябін", називає себе божевільним татусем і віддаватиме доньку заміж зі зброєю в руках.

Про це співак і ведучий розповів у програмі "ТСН. Особливе".

Кузьма попереджає, що не заздрить своєму майбутньому зятеві. Він переконаний, що тесть з нього вийде ще суворіший, ніж батько.

"Я думаю, що в хід піде і зброя, і навики якогось армійського життя. То твоя дитина. Я не знаю, як люди легко так можуть віддати свою дочку... Того моменту не чекаю, не люблю", - каже він.


Кузьма не заздрить своєму майбутньому зятеві

Як відомо, у Скрябіна підростає дочка Барбара. Правда, Андрій рідко називає дитину повним ім‘ям, зазвичай обходиться варіантами "Бася" чи "Буська".

Себе музикант вважає крейзі-татусем і каже, що лише після 40 зрозумів: його справжнє покликання у житті - бути батьком. А методи виховання у Кузьми суворі.

"Вчора навіть два рази було "гахнув" по столу рукою. То такий вік гормональний - 15 років, вулиця... скоріше, не вулиця, а оточення, набагато більше авторитету в неї має, ніж батьки", - скаржиться він.

Музикант вважає себе божевільним татусем
Скрябін впевнений, що його справжнє покликання у житті - бути батьком

Як відомо, суворий зірковий татусь приховує свою Буську від фанатів та преси. Ані фото не демонструє, ані на концерти та тусовки не бере, ані у кліпах не знімає.

Те саме стосується і дружини Світлани. Жінка 44-річного музиканта ніколи не ходить не світські заходи, не працює і усе своє життя присвячує чоловікові.

Дружина Кузьми не працює, хоча їхній дочці Барбарі вже 15 років

Загалом, себе Кузьма називає щасливим і стверджує, що йому дуже пощастило з дружиною.

А запорукою свого сімейного щастя Скрябін називає довіру і взаєморозуміння.

Стоп-кадри з відео "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів