Потап показався у полі "символів сили" та в Одесі з котом

21 липня 2023, 11:00

Продюсер Олексій Потапенко, який на початку війни перебував за кордоном і лише менше року тому почав виходити на зв'язок зі ЗМІ, наробив чимало контенту в Одесі.

У мережі він показав фото з центру міста та на шляху до Києва і заходився висловлювати любов до українських сел, міст і... соняшників.

"Траса Одеса-Київ. Люблю соняшники за їх яскравий колір. За те, що це символ сили та родючості української землі. За те, що ці яскраві жовті сонячні квіти прикрашають українські села, поля, садки.

Яскравий символ втілення в собі всіх тих цінностей, які цінують українці: сила, гостинність, лагідність, доброта. Ті цінності, які характеризують наш народ", - підписав фото Потап.


 
Потап заходився доводити, що він в Україні, і наробив фото в Одесі і в соняшниках...
фото з instagram
 
"Після чергової ночі під тиском російських атак в різних куточках України та після нічних вибухів, навіть одеські коти транслюють особливу бойову енергетику", - помітив він
 
Олексій надав аж три докази перебування в Україні

Нагадаємо, у квітні Потапенко вперше за останній рік наважився на розмову про особисте життя і творчість. В одному з інтерв'ю він також прокоментував скандали, які розгорілися навколо його останнього "хіта" "Волонтер".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Стоять за спиною українця": Каменських розказала, які речі є незмінними попри війну

Каменських прокоментувала тему своєї вагітності та пояснила, за які кошти живуть вони з Потапом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів