Каменських у лосинах і на високих підборах показала, що робить для вивчення свого тіла. Відео

5 липня, 12:00
NK в топі з декольте

Настя Каменських показалася за танцями і розказала про їхню роль у своєму житті

Співачка Настя Каменських, нині відома під псевдонімом NK, показала, завдяки якому хобі вивчає себе і закохується у власне тіло.

В своєму Instagram 37-річна артистка на високих підборах і в обтислому вбранні показалася за танцями.

"Назвіть 3 частини тіла, які найбільше любите в собі. Здається, це так просто, але ще декілька років тому я б не змогла однозначно відповісти на це питання навіть сама собі. Бо в кожному сантиметрі шукала недоліки. Але секрет в тому, що справжня краса народжується з любові. Тому я наповнюю своє життя тим, що може допомогти краще вивчити себе, своє тіло та полюбити його кожен сантиметр", - зізналася Настя.


Каменських в лосинах та на підборах
NK запевняє, що танці для неї - інструмент для самопізнання

"Танці — одне із таких занять для мене. Я звикла танцювати в рамках робочого процесу: на зйомках чи виступах. Але раніше дуже рідко робила це для себе, для вивчення можливостей свого тіла та щоб відволіктись. Для мене це новий досвід, але це точно дуже корисний інструмент, який також допомагає знімати емоційне напруження. А що ви найбільше любите у собі?", - поцікавилася у підписників співачка.

Настя за танцями

Артистка більше не переймається тим, що її називають "товстою"

NK у лосинах показалася ззаду

Співачка невпивнно працює над тілом, поєднуючи різні активності

Як відомо, Каменських одна з тих, хто постійно зазнає коливань ваги. Співачка зізнавалася, що кілька років тому ґвалтувала себе схудненням, караючи за зайві кіло. Минулого року NK зазначила, що знов погладшала, однак тепер повністю приймає своє тіло. Попри сприймання себе у такій вазі, співачка повернулася до активного способу життя і продовжує дотримуватися його нині.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів