Колишня Богдана в шубі на спіднє епатажно привітала себе з днем народження

28 грудня 2023, 13:00

Колишня дівчина колишнього голови ОП Андрія Богдана, дизайнерка Анастасія Слічна яскраво нагадала про себе у мережі.

В свій день народження жінка епатажно привітала себе в шубі і спідньому.

"З днем народження, Настенько. Ніколи ні в чому собі не відмовляла і не буду, особливо сьогодні! Живу, насолоджуюся кожною миттю, дякую всім, хто пішов з мого життя і не забруднює мій всесвіт, дякую всім, хто прийшов чи є зі мною, наповнюючи мене новим, незвіданим позитивом!

Створюю, намагаюся, допомагаю, злюся, лаюся матом, плачу, страждаю, сміюся, себе не обманюю, не порушую своїх принципів, слідую цінностям і цілям. Живу своє прекрасне життя, молюся за перемогу і вірю в диво", - скромно привітала себе Анастасія.


Достеменно невідомо, скільки виповнилося Насті, але за деякими припущеннями - близько 40

Достеменно невідомо, скільки виповнилося Насті, але за деякими припущеннями - близько 40

Як відомо, Анастасія, яка отримала освіту міжнародного економіста, ніколи не працювала за спеціальністю. Однак все життя продовжує навчатися та вкладає гроші у саморозвиток.

Батько Слічної – бізнесмен, а мама – домогосподарка, яка все життя займалася собою, дочкою та чоловіком.

Нагадаємо, вперше про стосунки Андрія Богдана та Анастасії Слічної заговорили після їхньої спільної появи на джазовому фестивалі в червні 2019-го. А вже у лютому 2020-го стало відомо про їхній розврив.

Кілька років тому Слічна запевняла, що вони з Богданом розійшлися через несумісність знаків Зодіаку.Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів