Вірастюк заявив, що офіційно розлучився, та показав нову кохану у своїх обіймах. Фото

15 червня, 09:37

50-річний стронгмен та народний депутат від "Слуги народу" Василь Вірастюк уперше показав свою на 11 років молодшу кохану Ірину, яка народила йому четвертого сина.

Світлиною з нею він поділився у своєму Instagram.

Вірастюк опублікував фото, на якому він обіймає обіймає чорноволосу жінку. Щоправда, повністю лице нової обраниці він не показав.

Василь Вірастюк з новою коханою

Вірастюк вперше показався з новою коханою

Фото з Instagram Василя Вірастюка

"Я в стосунках. Сьогодні я можу говорити і писати про це відкрито", - зазначив Василь.

Також він додав, що закінчився суд щодо його розлучення з другою дружиною Інною, а 11 червня рішення вступило у силу, тож, ймовірно, саме тому Василь вирішив показати жінку саме зараз.

"Закінчився безкінечний судовий процес, який тривав ще з жовтня 2022 року (трішки більше ніж півтора року). Ще 10 травня Печерський суд м.Києва прийняв остаточне рішення щодо розлучення, і за 30 календарних днів, а саме 11 червня рішення вступає в силу", - зазначив Вірастюк.

Нагадаємо, Василь Вірастюк разом зі своєю дружиною Інною прожили в шлюбі 15 років. Разом вже колишнє подружжя виховують двох синів: Олега та Олександра. Також в стронгмена є старший син Адам від першого шлюбу.

До речі, розлучення Василя та Інни не обійшлося без скандалів - ексдружина через суд вимагала у нардепа аліментів у розмірі 40 тисяч гривень на кожного із синів, а він заявляв, що таких грошей у нього немає.

Як відомо, у тому, що шлюб з Інною розпався Вірастюк звинувачує її виїзд за кордон та тещу.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів