Тропічне весілля, обійми в ліжку і пікантна зйомка: Татарінцева і Кот похвалилася романтичними спогадами з нагоди річниці

29 січня, 18:00

Гімнастка Наталія Татарінцева разом зі своїм чоловіком, 37-річним хореографом Євгеном Котом святкують річницю, і навіть не одну. Пара вже 11 років разом, сім з яких – у шлюбі.

В Instagram знаменитості опублікували спільний допис, в якому пригадали свої романтичні миті й похвалилася ефектними зйомками. А ще вони показали своє тропічне весілля.

"Високий результат. 11 років разом. 7 років шлюбу. 1 дитина (солодка дівчинка). Далі буде", – написав Кот.

Для весільної церемонії на острові Таїті пара вдягнула віночки й ошатні луки

Пам'ятаєте таку зачіску у хореографа?

35-річна Наталія і Євген завжди могли похвалитися своєю атлетичністю

Чоловік ніколи не проти помацати кохану за сіднички

Подружжя разом відкривало для себе нові хобі

Куди ж без родинного відпочину в тропіках

Як вам такі геловінські образи?

Спогади з їхньою донечкою Лелею завжди особливі

Гімнастка і танцюрист замилували своєю романтикою на ліжку

"Неймовірно дві сильні людини та неймовірно красиві", - пишуть в коментарях

Нагадаємо, минулого літа подружжя відсвяткувало перший рочок з життя своєї донечки. Загалом батьки часто тішать милим контентом з первістком та влаштовують ефектні родинні фотосесії.

Про спорт та спільні тренування Татарінцева і Кот теж не забувають.

IDEALMEDIA