Кільчицька інколи забуває про сина і планує дітей ще

1 грудня 2008, 14:17
Заступник голови КМДА Ірена Реонольдівна Кільчицька іноді забуває, що у неї є син, курить уночі і бере "пологовий тайм-аут".

"У мене великі плани на багато-багато десятиріч. Якщо чесно, в них є народження не лише 3-ї, а й 4-ї дитини. Однак на найближчих три роки я точно беру тайм-аут", - заявила вона, пише "Хрещатик".

Коли ж Ірену спитали, наскільки змінилося її життя після народження другої дитини, вона відповіла так:

"З одного боку, не змінилося взагалі, з іншого - я ніяк не можу зрозуміти, про що йдеться, коли запитують, як діти. Я весь час думаю, що про Моніку говорять у множині, але на другій секунді згадую, що у мене ще й син є".

Кільчицька народить і третю дитину, і четверту - потім, якщо захоче...

За словами Кільчицької, зі своїми дітьми вона проводить обов'язково годину зранку і мінімум годину ввечері. "...А оскільки мій син у іншому графіку, ніж донька Моніка, то я можу з ним гратися і вночі, коли він робить перерву між їжею та сном", додає вона.


Розповіла Ірена Реонольдівна і про себе. Зокрема, виявилося, що Кільчицька вірить: Бог - один, провайдери різні.

"Я відвідую різні церкви: дочку Моніку хрестила в православній Іллінській на Подолі. Святу воду беру у Введенському монастирі, який знаходитися поряд із моїм будинком, іноді відвідую проповіді в харизматичній церкві, що в Будинку художника, а іноді обговорюю питання віри з іудеями або баптистами. Адже Бог - єдиний", - розповідає вона.

Також Кільчицька запевнила, що не дивиться серіали. "Перший і останній серіал, який я дивилася від початку до кінця - це була "Рабиня Ізаура", - сказала вона і додала, що натомість дивиться новини на всіх рейтингових каналах.

"Перший і останній серіал, який я дивилася від початку до кінця - це була "Рабиня Ізаура"

Замість серіалів, Ірена, вочевидь, займається спортом.

"Я досить-таки спортивна. У шкільні роки займалася легкою атлетикою, фехтуванням. А нині регулярно відвідую тренажерний зал і вже майже 15 років щороку катаюся на гірських лижах, причому аж до чорних трас. Після 2-річної перерви у зв'язку з вагітністю і пологами сподіваюся цього року відновити свою звичку", - каже вона.

А ще так само чимало часу Ірена Реонольдівна, за її словами, добре водить машину - вже майже 20 років. "У вихідні та у вільний час вважаю за краще їздити за кермом сама, а в будні дні через затори та обмежений час вважаю за краще їздити з водієм", - пояснює вона.

Якщо ідеться про відпочинок, то мерська дама запевняє у своїй "законсервованості". "Я дуже консервативна плюс люблю цивілізацію. Тому йдеться тільки про Європу", - каже вона.

Ірена вважає себе досить спортивною і регулярно ходить у тренажерний зал

"Трьома словами мій характер описати неможливо, але кілька рис я назвати можу: я 100-відсотково справедлива, 200 відсотків не байдужа, і 300 відсотків запальна, але швидко відходжу", - розповіла також Кільчицька у ході інтернет-конференції.

І, як потім уточнила Кільчицька, такій жінці потрібен і особливий чоловік: "Вважаю, що для чоловіка на сьогодні важливо мати три якості: розум, благородство та вміння заробляти гроші. Саме з таким чоловіком я й спілкуюся".

І якщо у таких чоловіків Ірена Реонольдівна схоже, все ж таки вірить, от Дідові Морозу пощастило менше.

"Від Діда Мороза я вже давно нічого не чекаю, а Новий рік за багаторічною традицією зустрічатиму в Києві, вдома зі своїми рідними. Інша справа, що після Нового року я на десять днів відлечу кататися на лижах і неодмінно зі своїми двома дітьми", - поділилася Кільчицька.

"Від Діда Мороза я вже давно нічого не чекаю"

А ще мерська дама Черновецького зізналася, що є непостійним курцем. Каже, викурює одну сигарету на ніч, і це більше схоже на ритуал.

Фото прес-служби КМДА

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів