Віра Брежнєва радіє, що блондинка, і хоче чотирьох дітей

29 січня 2009, 16:21

Співачка віра Брежнєва розповіла, чому добре бути білявкою у повному сенсі цього слова, як росте її дочка і чому не хоче у "ВІА Гру".

"Насправді бути блондинкою - добре. Це як секретна зброя. До тебе менше претензій і запитів, і ти при цьому спокійно можеш маскувати свою силу. Я помітила, що до блондинок оточуючі люди звичайно ставляться м'якіше, з великим позитивом. І взагалі, так, я біленька, але себе сприймаю, швидше, не як блондинку, а як щось дуже світле (сміється). А світло завжди несе радість", - розмірковує на тему блондинок 26-річна зірка.

Брежнєвій, як вона розповіла, надзвичайно сподобалося зніматися у романтичній комедії "Любов у великому місті". Вона впевнена, що їй заздрить чимала кількість фанаток російського актора Олексія Чадова.

"Насправді бути блондинкою - добре"

Окрім того, під час зйомок у фільмі екс-"ВІА-Гра" отримала і деякий корисний досвід.


"Після зйомок я трохи зрозуміла жінок, які можуть пробачити зраду і повернутися до чоловіка. Може, і я тепер би так змогла", - зізнається новоспечена акторка.

Та попри роботу - співи та зйомки у телепроектах і фільмі, Брежнєва вміє й відпочивати.

"Для мене найкращий відпочинок - це коли я можу добре виспатися. Я взагалі люблю поспати. З активного відпочинку віддаю перевагу спорту. Займаюся пілатесом - це одночасно і розслаблення, і релаксація", - ділиться подробицями Віра.

"Також я дуже люблю різноманітні масажі. Вони впливають на все тіло, на весь організм. Відчуття просто приголомшливі!" - захоплено розповідає вона.

"Після зйомок я трохи зрозуміла жінок, які можуть пробачити зраду і повернутися до чоловіка. Може, і я тепер би так змогла"

А взагалі головним своїм енергетичним підживленням Брежнєва називає свою сім‘ю.

"З ними мені не потрібно підтримувати себе в якійсь особливій формі, якось спеціально вдягатися. Я там просто розслаблююся, дозволяю собі бути такою, яка я є. Можу бути без макіяжу. Або, приміром, носити спортивний костюм", - пояснює співачка.

Нагадаємо, у Віри росте дочка Соня. За словами, зірки, у дівчинки все чудово, і вона хоче бути схожою на свою маму, любить наряджатися.

"Правда, бабуся і це її бажання використовує у виховних цілях: "Хочеш бути, як мама? Для цього треба зуби щодня чистити", - сміється екс-"ВІА-Гра".

Проте іноді маленька скаржиться на те, що мама так багато часу проводить на роботі.

"Скаржиться! Іноді, буває, я приїжджаю додому, скажімо, на добу, а Соня мені: "Ти знову їдеш?!" Я їй, звичайно, пояснюю, що робота є робота. І вона все розуміє і звикла вже навіть, але однаково... Як і будь-яка дитина, вона вимагає до себе підвищеної уваги, особливо з боку мами", - розповідає Віра.

"З іншого боку, вона цікавиться абсолютно усім, що я роблю. Після "Льодовикового періоду" вона так само, як і я, "підсіла" на ковзани", - додає вона.

Дочку Брежнєвої виховують так: "Хочеш бути, як мама? Для цього треба зуби щодня чистити"

Між іншим, Брежнєва, за її ж словами, від льоду так і не відійшла, і з задоволенням дивилася по телевізору чемпіонат Європи з фігурного катання.

"Ви не уявляєте, я просто підстрибувала, коли вони це робили. Коли фігуристи падали - я верещала! Коли припускалися помилок - переживала. Я буквально вся була у телевізорі! Шкода, що наш фігурист виступив не надто вдало, я за нього дуже вболівала і тримала кулаки", - зізналася співачка.

Що ж до дочки Соні, то зараз, як каже Віра, їй доводиться нелегко. Дівчинка навчається у "спеціальній школі, де надзвичайно сильне навантаження". Соня займається з восьмої ранку і до шести вечора. "Тому я намагаюся весь вільний час проводити з нею", - додає Брежнєва.

Окрім того, сім‘я Віри Брежнєвої це ще й три сестри. Старша Галина і молодші - двійнята Настя та Віка. Остання до всього вийшла заміж за російського шоумена Олександра Цекало .

"Мріяла про старшого брата. Але зараз у мене багато помічників-чоловіків, так що якась компенсація все-таки відбувається", - жартує вона.

"А взагалі я хотіла б бути багатодітною матір'ю, але мати не більше чотирьох дітей. Нас у родині було четверо, і я пам'ятаю, як мамі було важко", - ділиться співачка.

"Я хотіла б бути багатодітною матір'ю"

Зі своєю сестрою-москвичкою Вікою, та що Цекало, Брежнєва бачиться не так вже й часто: "Коли я прилітаю в Москву пізно ввечері - сестра з малям уже сплять. Ми частіше зустрічаємося, коли Віка буває у Києві".

Та й живе зараз Віра невідомо де: "Я сама собі нещодавно ставила те саме питання і прийшла до висновку, що частина мого життя проходить у Києві, частина у Москві, а частина - у літаках під час перельотів з одного міста в інше".

Наостанок віра зізналася, що її, як і Надю Мейхер, кликали повернутися у "ВІА Гру".

"Так, мені робили пропозиції про повернення у "ВІА Гру". Але в мене вже інше життя. Зараз мені ця група цікава лише тому, що це моє творче минуле. Все-таки я там 5 років пропрацювала. Якщо це був вибір Наді, нехай насолоджується тим, що сталося. Я пішла з "ВІА Гри". Для мене група - прекрасне минуле, у яке повертатися я не планую".

Для Віри "ВІА Гра" - прекрасне минуле, у яке повертатися вона не планує

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні" та "Сегодня"

Фото з офіційного сайту "ВІА Гри"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів