Чапкіс обіймається з молоденькими близнючками і тримає їх за колінки

18 березня 2009, 11:25
Хореограф Григорій Чапкіс у свої 79-років дає фору молодим не лише на танцполі, але й в особистому житті.

Танцюрист, якому на цьогорічному Віденському балу склав гідну конкуренцію Рудковський, розповів, як воно, коли дружина і донька майже ровесниці та показав молоденьких подружок.

Чапкіс вже 20 років живе з дружиною Аллою Борисівною, якій він купує ліфчики, а вона за це годує його манкою та сметаною.

Але перед тим, як одружитися втретє балетмейстер розповів про свою обраницю донці, чим неабияк шокував своє чадо.

"Коли я зібрався одружуватися, то, звісно ж, подзвонив своїй старшій доньці Лілії. Це було 20 років тому. Видно, такої новини вона не очікувала, а коли почула, що моя майбутня дружина старша за неї всього на п'ять років, взагалі розхвилювалася", - почав розповідь Григорій Михайлович в інтерв'ю "Газете по-киевски".


Григорій Чапкіс перед одруженням "презентував" кохану дочці

Дізнавшись про намір батька вкотре піти під вінець, Ліля вирішила особисто перевірити нову кохану Чапкіса.

"Вона тоді сказала: "Батько, ти вже був двічі одружений, не смій без мене одружуватися, я маю спочатку приїхати й познайомитися з цією панночкою, щоб впевнитися, що у тебе все вийде", - поділився подробицями заслужений хореограф.

За словами Чапкіса, Алла, тоді ще його майбутня дружина, дуже хвилювалася перед зустріччю з його донькою. Й не дарма, адже щойно Ліля побачила нову кохану танцюриста - одразу зачинилася з нею у кімнаті.

"І от приїжджає Ліля, я її знайомлю з Аллою, і вони закриваються від мене на три години у кімнаті. Про що вони там говорили, я точно не знаю, але після цієї "співбесіди" донька сказала, що тепер за мене спокійна і моє одруження схвалює", - зізнався хореограф.

Донька Чапкіса - Ліля (ліворуч) зачинилася з його дружиною Аллою на три години

Тригодинне сидіння у зачиненій кімнаті поклало початок дружби між 51-річною донькою Чапкіса та його 56-річною дружиною Аллою.

"З тих пір мої дівчатка дружать", - резюмував Григорій Михайлович.

А поки триває дружба між донькою та коханою танцюриста, сам Чапкіс ходить по клубах з молоденькими дівчатами.

Так, днями 79-річний артист прийшов до одного зі столичних клубів у компанії руденьких близнючок, пише "Блік".

Нові знайомі Чапкіса

Новими супутницями завзятого Чапкіса виявилися співачки Марія та Анна з однойменного дуету. Хореограф вже не вперше виводить 20-річних дівчаток на люди. Зокрема, руденьких сестричок вже помічали біля артиста на Віденському балу та на нагородженні найкрасивіших людей.

Хореограф показував руденьким свої танцювальні здібності

Однак у клубі Григорій Михайлович поводив себе більш розкуто, ніж на офіційних заходах.

Одружений Чапкіс дозволяв собі обіймати Марію та Анну, триматися за їхні колінки та притискатися до молодих тіл на очах у присутніх.

Хореограф облюбував колінки близнючок
Палкі обійми Григорія Чапкіса

Наразі не відомо, чи схвалює такі веселощі чоловіка Алла і чи буде його донька проводити "співбесіду" з новими знайомим батька.

Фото "Газеты по-киевски", "Бліку", svitske.tv та "Бульвару Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів