Жінка Тігіпка сумнівається у сексуальності трактористів і водопровідників?

6 квітня 2009, 11:44
Дружина банкіра Сергія Тігіпка Вікторія Лопатецька розповіла, як не збиралася заміж. Як непомітно для начальства народила і як співіснує з минулим свого чоловіка.

За словами Вікторії, вона не фанатіє від посад, прізвищ і рейтингів. А цікаві їй лише професіонали, люди харизматичні й емоційно глибокі. Здивувати ж жіночку прізвищем "з телевізора" завжди було складно.

Незважаючи на те, що Лопатецька тривалий час не виходила заміж, її батьки цим не надто переймалися. "Мама давно здалася, знаючи, що буде так, як я вирішу", - каже Вікторія в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

В результаті, заміж за Тігіпка білявка-бізнесвумен вийшла у 31 рік. А коли у нинішньої дружини банкіра спитали, кого вона бачила на роль свого судженого, вона відповіла:

"Точно можу сказати, що матеріальний рівень не грав жодної ролі".


Вікторія Лопатецька вийшла заміж за банкіра Тігіпка, але на гроші не дивилася

Правда, за її ж словами, заміж за водопровідника, на відміну від екс-"ВІА-Гри" Анни Седокової, чи тракториста вона теж не збиралися.

"(Сміється.) Ні, мені подобалися чоловіки самодостатні, які реалізували себе в житті, професіонали, які освоїли механізм успіху. Плюс шляхетність, емоційна зрілість, незашореність, щирість, реактивне почуття гумору і, звичайно, сексуальність", - сказала Вікторія, піддавши, вочевидь, сумніву самодостатність, шляхетність, сексуальність і почуття гумору трактористів та водопровідників.

І до Тігіпка пропозиції руки і серця Лопатецькій, за її запевненням, надходили: "Звичайно, але заміж я не збиралася. Я дуже дорожила свободою і сама вирішувала, куди їхати, як жити, чим займатися і чого хочу".

Але, мабуть, на початку 2005-го року жінка перестала так вже дорожити тією свободою, адже таки вийшла за свого банкіра. Каже. Їхнє знайомство до роботи жодного стосунку не мало.

"Все сталося досить швидко і, я б сказала, неминуче", - лише додала вона.

Вікторія не вірить у сексуальність трактористів?

"І я не шукала у чоловіках підтримки, у цьому не було необхідності. Життя моє було розписане, були поїздки, друзі, можливості. Але сталося Почуття. І це вирішило все", - пояснює Лопатецька.

У подружжя Тігіпків троє дітей.

"Ми намагаємося якнайбільше часу бути з ними. Сергій - ідеальний батько. Зараз я вже їжджу на роботу не на 8, а на 10-11. Встигаю відправити дітей у школу і сходити в спортзал", - ділиться Вікторія.

Щодо трьох вагітностей, то, за словами Лопатецької, їй, мабуть, пощастило зі здоров‘ям. Адже, як розповідає жінка, вона завжди працювала до останнього дня, літала, зустрічалася з людьми, вирішувала питання.

"Під час першої вагітності була смішна історія. Я в пологовому, а мені телефонує начальник, призначає нараду на завтра. Пояснюю, що я от-от буду народжувати. Після паузи він ставить сакраментальне запитання: "А ти що, була вагітна?" Хоча ми бачилися по проекту досить часто, просто він не міг уявити, що з таким навантаженням можна бути вагітною", - розповідає Лопатецька-бізнесвумен.

Дружина Тігіпка: "Сергій - ідеальний батько"

А ще дружина банкіра зізналася, що вона ревнива.

"Так. Але це не ревнощі до когось конкретного, а до внутрішнього життя близької людини. Виховувати іншого - невдячна справа. Лікувати потрібно себе, самому ставати кращим. Коханій людині завжди хочеться щось дати. І якщо це не викликає відгуку, виникають ці специфічні "ревнощі": чому не зрозумів, не прийняв, не помітив?" - пояснює вона.

Окрім того, як запевняє Вікторія, вона утвердила для себе принцип: хочеш бути з людиною - прибирай зі стосунків Его.

"Коли кажуть: не знаю, за що кохаю або не знаю, чому дружу, - мене це дивує. Я чітко знаю, за що кохаю і чому дружу. І нічого не вимагаю натомість", - заявляє білявка.

Лопатецькій із Тігіпком, за її словами, комфортно. Ще б пак, адже окрім трьох дітей у цієї парочки й інтереси спільні, і друзі.

"Я завжди була запеклим книгоманом і любила альтернативне кіно. Сергій обожнює джаз та інтелектуальну літературу. Ми обоє аматори спорту. Сергій займається зі штангою, а моє давнє захоплення - йога", - розповідає вона.

У подружжі Тігіпків він любить штангу, а вона - йогу

А друзі у подружжя вже стали спільними: "Звичайно. І коли ми збираємося разом, Сергій зовсім не такий, яким ви бачите його в публічних проявах. Можливо, ваше уявлення про нього як про інтроверта змінилося б".

За словами Вікторії, поза роботою банкір Тігіпко віддає перевагу стильному сasual, "чим дивує навіть своїх просунутих друзів". Водночас сама Вікторія, за її словами, за брендами не женеться:

"Джинси або шкіряні штани, взуття на низькому ходу і сумка через плече - це моє, хоча це не означає, що мені не може сподобатися дорога річ. Але люблю я зручний одяг і волію жити власним життям".

Наразі подружжя, як розповіла Лопатецька, живе за містом і, як одразу додала вона, поблизу у них немає сусідів.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Світського життя" та "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів