Данилко хотів стати священиком і порівняв себе з Растреллі

10 грудня 2009, 12:20
Творець образу Вєрки Сердючки артист Андрій Данилко розповів, як мріє загубитися серед людей, як виступав у священика, і як сам собі не подобається.

"...Я терпіти не можу себе слухати і, знаю, так у багатьох артистів... І дивитися не люблю..," - заявляє в інтерв‘ю "Сегодня" Данилко, який щойно повернувся з туру Америкою, Прибалтикою та Німеччиною і незабаром їде в Італію.

Свою самокритичність Андрій недоліком не вважає. Просто, каже він, є туга за ідеальним.

"Ну, Растреллі ж не сам будував Зимовий палац! Він створював, але зводили ж інші: замішували бетон, подавали цеглини. А тут доводиться все самому тягати. Вже губишся, втомлюєшся..," - пояснює він.

"Знаєте, я ж сам всього досяг, у мене не було ані багатих заступників, ані копійки за душею. І я цим пишаюся, хоча часто і незадоволений деякими творчими результатами - як це зроблено, якістю", - зізнається Андрій.


Данилко-Сердючка тужить за ідеальним

Також артист зізнався, що абсолютно не прагне глобальної популярності: "Я не кокетую з вами, тому що всі ці атрибути... Мені часто кажуть: "Чому ти ходиш у "Адідасі" або шапці? Ти що, інше не можеш купити?!" Можу, але не хочу!"

"Я хочу загубитися, тому і відповідаю - дайте мені спокій, я вдягаюся так, як вважаю за потрібне. І взагалі я не живу у палацах, а живу, як і всі люди, але чомусь усім так подають, ніби у мене якісь суперприбутки...І немає у мене надзадачі - заробити", - запевняє автор Вєрки Сердючки.

Окрім того, Данилко трохи пофілософствував на рахунок своєї особистості. Зокрема, артист підкреслив, що у собі не закривається:

"Та ні, я не закриваюся, навіть вдома рідко сам сиджу, зазвичай весь вільний час проводжу в студії, щось вигадую. Не виходить - переключаюся на інше".

Андрій: "Я хочу загубитися... дайте мені спокій"

"Хоча в мене і правда дуже вузьке коло друзів, і нікого я в нього не пускаю. Я просто інший, не люблю бути на спогляданні, щоб мене фотографували, чекали після концерту, кричали! А от на сцені - прошу!" - додає Андрій.

У шоубізі ж, як запевняє Данилко, він ні з ким особливо не зближується. "Ворогів у мене немає, з багатьма спілкуюся, але сказати, що разом смажимо картоплю, то ні..," - уточнює співак і телеведучий. До слова, сам Данилко картоплю смажить без питань. І не лише картоплю, як підкреслює зірка.

"А на всякі тусовки я ніколи не ходжу, мені це не потрібно", - також зазначає він.

"Я ніколи не був товариським! Так, на сцені школи, піонерського табору, на конкурсах був активним, але ніколи не був душею компанії, Боже збав! Я, навпаки, цього дуже соромився і йшов", - зізнається Данилко.

Артист запевняє, що ніколи не був товариським і, Боже збав, душею компанії

За словами Андрія, у нього тоді було кілька друзів, від сили двоє-троє, але не гоп-компанії.

"Хоча до мене завжди був інтерес, а я досі так і не зрозумів, чому. Але ця популярність серед ровесників і вчителів мене не псувала, а все-таки допомагала рятуватися від своїх комплексів", - додає Андрія, який дитинстві був, за його словами, схожий на дистрофіка.

"Я ж був дуже худий, просто дистрофік! Навіть надягав під штани ще одні спортивні штани, щоб здаватися товстішим. Але ще тоді, навчаючись у театрі-студії драми і комедії, я чітко розділяв сцену і життя. Вдома я не дурію. Мені це здається ненормальним", - пояснює Данилко.

На людях же Андрій не любить з‘являтися, за його словами, через те, що економить себе для глядачів.

З Кіркоровим Данилко картоплю не смажив

"А навіщо артист, який ссе всю енергію у публіки? І я, буває, прошу глядачів, мовляв, хлопці, ви зараз не оцінюйте, у якому я костюмі, а включайтеся у гру, не люблю у морзі виступати. Треба їх налаштовувати теж!" - пояснює артист.

Я якщо у морзі Данилко виступати не любить, то ряса священника його ніяк не знічує. "От як нещодавно на ювілеї у священика виступав. Уявіть, сидять усі у рясах, а я розумію, що не з пісним обличчям перед ними треба співати", - згадує він.

До речі, як виявляється, Данилко вірить в зурочення і в церкву просто так піти не може:

"Так, звісно! Я це (зурочення) відчуваю! Можна для захисту хрестик носити або в церкву ходити - у кожного своє. Але я не можу піти у храм просто так. Ну от, приміром, стою у церкві в черзі за свічками, а мені бабуся каже: "Розпишіться, будь ласка". У мене є Бог всередині. А молитися можна і вдома".

Данилко виступає перед священиками і вірить у пристріт

І одружитися просто так Андрій не може. І не хоче. Каже. Треба було, може, років у 20, а в його 36 ще рано.

"Приходить час, коли це потрібно. А зараз я б не хотів сім‘ю. Я не сам, іноді там десь щось є, зрозуміло, не у монастирі ж живу. Хоча з боку в мене теж складається про себе таке враження. Але сім‘ю як сім‘ю зараз не хочу з тієї простої причини, що їй потрібна увага, коли вже ти береш на себе таку відповідальність", - каже він.

"І потім, ну навіщо псувати життя іншим людям? Щоб їх фотографували очманілі, яким робити нема чого?!" - додає зірка.

Андрій не одружується, щоб врятувати кохану від очманілих людей

Як зізнається Данилко, Вєркою Сердючкой він бути не хотів: "Я хотів бути лікарем і навіть священиком. Іноді думаю, як дитина могла цього хотіти, а зараз бачу, що у мене життя якесь таке і виходить...."

"Але я це приймаю, хоча раніш не приймав. Переживав, засмучувався, а потім сказав сам собі: Андрюша, чого ти паришся, є такі речі, які зараз отримати не дано, але, може, прийдуть згодом. Або не прийдуть. Багато чого, що зі мною трапляється, я сприймаю як даність", - ділиться срібний призер "Євро бачення-2007".

"Це як зовнішність, яку не змінити. От дивлюся на себе з боку і сам собі візуально не подобаюся... До Сердючки я звик, а до себе - ні, тому що не відповідаю тому, чого б мені хотілося", - зізнається Данилко.

"От дивлюся на себе з боку і сам собі візуально не подобаюся"

До слова, у зовнішності Сердючки Андрій обіцяє зміни. Зокрема, артист хоче доробити образ шапки-зірки, яку вважає хорошою знахідкою.

"Не даремно ж сам Жан-Поль Готьє та інші західні модельєри стільки компліментів нам відважили. Як і про, здавалося б, непоєднувані кольори наших костюмів - срібно-золотих, у яких ми були на "Євробаченні", - зауважує шоумен.

"Взагалі ж Готьє не знав, що у нас просто не вистачило на всіх срібла, от так і вийшло. І дзеркальна поверхня моєї зірки відбивала всі негативні думки людей, які викликали екстрасенсів, спалювали ляльку Сердючки, щоб мені нашкодити. А у підсумку дулю отримали!" - тішиться кітчевий співак і композитор.

Нині ж Андрій почувається просто втомленим. За його словами, він взагалі не спить. "...У мене такий графік роботи, що не відключається голова. Не можу розслабитися - купу питань треба вирішити", - підкреслює Данилко свою величезну зайнятість.

Данилко пишається компліментами Жан-Поля Готьє

Правда, по-людськи відпочити у новорічний період Андрій не зможе: "Особливо не планував, у мене купа роботи, голова забита. Хоча страшно не люблю ці дати з 1 по 10 січня, коли всі п'яні тиняються, нічого не роблять, друзі роз'їжджаються... І по телевізору нема чого дивитися!"

"Пам'ятаю, що радів, коли ці мюзикли, у яких я собі не подобався, у новорічну ніч показували, коли усі п'ють, жують і ТБ толком не дивляться", - зізнається Данилко. До слова, як каже артист, нині він відмовляється від участі у будь-яких телепроектах. Каже, Сердючка туди не вписується, а він має бути органічним.

Та й в агіт-концертах Данилка навряд чи побачиш. Щоправда, не через політичні переконання Андрія. "Просто на терміни передвиборних концертів у нас ще за рік все було розписано", - зізнається він.

"А взагалі я хотів, щоб і ми відпочили, і від нас. Щоб не бачив себе на екранах. Це як сімейне життя, у якому теж потрібні свобода та відпочинок", сказав він.

Фото "Сегодня", "Дусі", "УНІАНа", "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів