Симоненко робить сам собі манікюр і регулярно навідується до іншої жінки

5 січня 2010, 16:04

Дружина лідера Компартії Петра Симоненка Оксана Ващенко продовжує активно ділитися своїм новим життям. Білявка, яка тривалий час була простою журналісткою, тепер намагається влізти у шкуру світської леді.

Жіночка зізнається, що і їй, і її коханому Петру Миколайовичу подобається ходити на світські заходи та потрапляти в об'єктиви телекамер. Мовляв, навіть під поглядами папарацці вони почуваються комфортно.

"Абсолютно комфортно. Навіть якщо з Петром Миколайовичем з'являємося на якійсь події і нас починають фотографувати з різних ракурсів - я реагую абсолютно спокійно. Ми поводимося природно", - запевнила Оксана в інтерв'ю "УНІАНу".

Ващенко натякає, у тому, що головний комуніст став світитися на тусовках - є й її заслуга.


"Раніше Петро Миколайович світських заходів не відвідував. Зараз він активно на них буває. Йому це подобається.

Людина живе повноцінним життям. Коли приїжджав Гару до Києва, і ми з'явилися на концерті, то всі остовпіли: "Симоненко прийшов на Гару!". Яка новина! Адже його як людину практично ніхто і не знає", - зауважила Оксана.

А щоб хоч трохи розкрити свого супер Симоненка як людину, білявка розповіла про його музичні уподобання: "Йому подобається пісня "Belle", подобається мюзикл "Нотр-Дам де Парі".

Також Ващенко поділилася деякими цікавими звичками свого коханого комуніста.

Друга дружина Симоненка намагається зліпити з нього світського лева

"Я не знаю, чи буде це відкриттям, але манікюр він сам собі робить. Перукар у нього є у Верховній Раді. Там прийнятні ціни і досить професійно стрижуть. Коли я працювала у Верховній Раді журналістом, багато дівчат-колег ходили до цих фахівців", - згадує жіночка.

Також вона достеменно знає, хто приводить до ладу голову її коханого.

"Петро Миколайович завжди ходить до одного майстра. Це вже традиція. Я знаю, що її звуть Оксана", - "здала" Симоненка молода дружина.

І якщо на наведення марафету у комуніста час знаходиться, то фізичні вправи на час виборчих перегонів довелося відкласти.

"Зараз часу бракує. У нас стоїть пара тренажерів. Я все збираюся підійти, але ніяк не виходить. Він може сісти на велосипед покрутити. А взагалі, Петро Миколайович дуже любить плавати, адже він кандидат в майстри спорту з плавання", - розрекламувала Ващенко свого коханого.

Симоненко любить ногами крутити, а Ващенко все ніяк не добереться до тренажера

Нагадаємо, нещодавно білявка розповідала, що допомагає чоловікові підбирати гардероб. Мовляв, в останні роки Симоненко вирішив, що хоче виглядати гарно.

"Те, що йому хочеться добре виглядати - це правда. Він сам старається. Сам собі прасує сорочки і брюки. У неділю в нього йде підготовка на тиждень. Колись я з ним їздила по регіонах і для мене було відкриттям, що він сам собі прасував речі в коридорі", - зізналася Оксана.

До того ж, дружина політика запевняє, що, незважаючи на 26-річну різницю у віці, Петро Миколайович ще ого-го! Особливо, коли справа стосується виховання доньки Маші:

"Чи вистачає сили і часу Петру Миколайовичу?! Звісно, вистачає. Йому ж не 70 років. Навпаки, він заряджається від доньки енергією, коли з нею спілкується, грається. Часто буває, що в суботу-неділю, коли він удома, я можу поїхати в магазин або у якихось своїх справах, і залишаю їх удвох. Він її сам і погодує, і погуляє, і одягне, - тут проблем взагалі немає. Він і весь день може з нею бути".

Симоненко багато чого робить собі сам

І хоча наразі послуг няні Ващенко уникає, на майбутнє від помічниці відмовлятися не стане.

"Хоча я чудово розумію, що вона (дочка) ще трохи підросте, нам від цього нікуди не подітися. Треба буде шукати, щоб хтось допомагав у вихованні. Я не хочу повністю відмовитися від роботи, і Петра Миколайовича теж не можу відправити до декретної відпустки на рік", - сказала вона.

І ще раз Оксана згадала про своє з комуністом весілля. Обраниця Симоненка пояснила, чому торжество було без білої сукні та купи гостей:

"У мене ж було не перше весілля. В моєму житті були і біла сукня, і гуляння на 120 осіб, коли мені було 23 роки. До речі, половину тих людей я бачила вперше. Зазвичай, так і відбувається".

"Це весілля ми робили для себе, для своєї сім'ї. Я взагалі думала, що буде доволі вузьке коло. Разом з нами було 18 осіб, включаючи моїх батьків і сестру Петра Миколайовича. Були найближчі люди - це настільки затишно. Що, ми мали запросити 450 депутатів, які з ним працюють?", - іронізувала вона.

Незважаючи на те, що весілля між комуністом та білявкою відбулося ще у вересні, парочка так і не побувала у медовому місяці.

Симоненко досі не звозив нову дружину у весільний круїз

"Ні. Співпало з виборчою кампанією. Думаю, може після виборів вийде кудись поїхати. Хочеться в якесь спокійне місце. Може, з снігом, може, без снігу. Але це не розглядається як медовий місяць", - поділилася планами Оксана.

За її словами, у них з фронтменом КПУ після весілля нічого не змінилося.

"Це була певна формальність, яка робилася перш за все через те, що Петро Миколайович публічна людина, і для дитини. І я не хотіла, щоб в пресі про мене писали: Симоненко "із своєю цивільною дружиною" або "із своєю коханкою", "пасією", - пояснила Ващенко.

"Для мене, рівно як і для нього, штамп у паспорті нічого не означає. Багато людей і навіть кандидатів у президенти у нас живуть з штампом в паспорті, але других половинок і не бачать, тільки виходять з ними проголосувати перед камерами. Це все формальності", - додала вона.

Фото "Сегодня", "Нового моста", "Бліка" , "GolosUA" та "УНІАН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів