Джамала часто думає про дітей і не хоче білу весільну сукню

7 липня 2010, 15:23
Співачка Джамала свій сценічний псевдонім вигадувала недовго. По-перше, Сусанні заме прізвище допомогло - Джамалатдінова. Та й, як каже артистка, Джамала у перекладі з арабської мови означає "прекрасна".

"Є в цьому імені особлива сила!" - впевнена Джамала. Сила, мабуть, спокійна. Принаймні у дитинстві особливих турбот своїм батькам Сусанна не створювала.

"Я була дуже слухняною дитиною завдяки батькам. Вони завжди прислухалися до моєї думки, у нас було повне взаєморозуміння і діалог. Тому в мене не виникало бажання зробити щось всупереч їхній волі", - запевнила співачка "Блік".

У дитинстві у маленької Сусанни було мало подружок.

"Я була дуже слухняною дитиною"

"Швидше за все, тому, що, коли я ще була в училищі, усі близькі мені за духом революціонери-музиканти займалися в ударних або в трубних флігелях, і, як правило, були хлопчиками. Тому я була більш дружна з ними", - спробувала вона пояснити.


Між іншим, Сусанна, за її словами, часто думає про дітей: "Я часто думаю про них. Але поки що не як мама, а як ровесник. Розмовляю з ними однією мовою і відчуваю, що вони тягнуться до мене".

А ще, як зізналася Джамала, на власне весілля вона імовірно шукала б не білу.

"Я так часто надягала білі сукні на виступи, що на весілля мені, швидше за все, захочеться якесь нетрадиційне, яскраве вбрання", - сказала вона.

"Я так часто надягала білі сукні..."

Наразі питання "що важливіше - кар'єра чи родина" для Джамали складне.

"Я не можу сказати, що важливіше. Це - головні складові життя будь-якої людини. І мені хотілося б поєднувати всі ці речі", - поділилася співачка.

Також Сусанна розповіла, що у перервах між складанням пісень вона обожнює ходити з вітальні на кухню, бігати до холодильника. "Але не їм - просто п'ю воду!" - наголосила зірка.

"Я люблю прийняти ванну, сходити на масаж, поплавати у басейні. По-моєму, це найбільш вдалі способи зняття напруги", - впевнена Джамала.

Джамала любить бігати до холодильника

Окрім того, співачка з екзотичним псевдонімом розкрила секрет: "Мене може зачепити невдалий жарт убік близьких, віри, національності. А все інше мене не кривдить".

У людях дівчина цінує чесність, щирість, безпосередність, а у собі поважає "революційний дух, завдяки якому я без страху йду до своїх цілей".

"Я безстрашна людина", - заявила Джамала.

Правда, як зауважила співачка, їй заважає зайва емоційність і переживання за все одразу. Мовляв, інколи треба включати холодний розум, але поки не виходить.

Фото "Дусі" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів