Джамала любить мужчин з руками і відірве голову за батьків

Середа, 20 квітня 2011, 17:47

Попри те, що зараз співачка Джамала, за її словами, не закохана, любові у її житті вистачає. Окрім батьків, за яких Сусанна Джамалатдінова готова голову відірвати, в неї було "150 закоханостей". Але для справжнього кохання зірка ще відкрита. Уявний образ необхідного мужчини Джа вже склала.

У житті зірки "Нової хвилі-2009" Джамали не раз траплялося, коли вона думала: ось воно, кохання.

"Звісно! 150 разів! Я з дитинства перебувала в оточенні чоловіків. Бенд - це ж чоловіки: духовики, барабанщики. І на всіх фестивалях і концертах навколо більшість чоловіків. І я серед них була таким "своїм пацаном". Але періодично кожен з них у мене закохувався і освідчувався у коханні. Спершу басист прийшов: "Я ж тебе кохаю", - каже. Потім прийшов барабанщик", - згадує співачка в інтерв‘ю журналу "Story".

У консерваторії, як каже Джамала, було те ж саме:

"Репетируємо з партнером - і відбувається, як я це називаю, "лукінг". Але для себе я вирішила, що це все одно закоханості. Це коли ти закохуєшся у якісь професійні якості. Ти думаєш: "О, який він харизматичний! Вау! Який він технічний!" Таке у мене було. І це було навзаєм. Але швидко минуло. Тому що кохання - це дар, він дається не часто".

Ставайте у чергу - Джамала вільна і не закохана

Тому те, що було, артистка пропонує називати інакше ніж любов‘ю. А взагалі Джамала чекає на такого собі хазяйновитого "принца".

"Гадаю, якщо я покохаю людину, то полюблю її за людські якості, а не за технічні дані. Звісно, я придивляюся до хлопця, щоб він і татові сподобався. Щоб діловий був, по господарству щоб міг прибити що треба. Це теж важливо!" – намалювала вона портрет потенційного обранця.

Як зізналася Джамала, вона може закохатися в увагу і у любов чоловіка до неї та до її музики:

"Не те щоб мене цим можна було купити, але я підмічаю, як людина поводиться, коли звучить моя пісня. Дослухає він її до кінця? Адже це теж важливо, розумієте? Це ж моє життя! І якщо вранці по радіо лунатиме моя пісня, а він змінить хвилю сам або запропонує: "Давай перемкнемо", - це мене образить".

 Джамалі потрібен такий "принц", щоб діловий був, по господарству міг прибити що треба, ну й батьку догодив

Тому зараз співачка поклала собі звертати увагу на всі нюанси.

"Але головне для мене, щоб чоловік був добрий і уважний. Адже мало чоловіків звертають увагу на слова. Вони дуже недбало до них ставляться, вихлюпуючи емоції. А ще існує думка, що жінки емоційні! Насправді це чоловіки частіше не думають, що кажуть", - впевнена зірка.

Між іншим, Джамалу, як вона зізналася легко зачепити за живе. Варто лише образити її батьків, як Сусанна вже ладна людині голову відірвати.

"Якщо вона образить моїх батьків", - уточнила Джамала.

 Якщо хтось образить батьків, Джа ладна відірвати цьому "хтосю" голову

Але при цьому співачка додала:

"Моїх батьків, в силу їхнього характеру, образити неможливо. Для мене, як і для кожної дитини, батьки - святі. Мої батьки дуже для мене дорогі. Тому я ображаюся, коли не те щоб негативно, а не в тому контексті, в якому мені подобається, про них говорять. Мене це дуже зачіпає".

Також співачка визнала, що іноді добре виховання заважає їй жити:

"Зараз трошки заважає. Тому що ти розумієш, що не можеш бути хорошою для всіх. Ти намагаєшся поділитися собою, віддати все найкраще - в цьому і полягає моє виховання, що я краще сама не з'їм... А не завжди так треба".

Втім, окрім батьків і музики у житті співачки є ще й друзі.

 Джамалі заважає жити виховання

"Друзі, які поруч зі мною зараз, - вони або з дитинства, або з часу навчання у музучилищі. А є одна дорога мені людина - не повірите! Ще у Криму дружила з дівчинкою, яка жила через хату від мене. І зустріла її випадково після 15 років розлуки. З яким задоволенням, як жадібно ми відновили нашу дружбу!" – поділилася Джамала.

Сусанна також зізналася, що вірить у долю - сприймає всі знаки і все, що відбувається з нею. А для комфорту їй багато не треба, каже вона.

"Мені комфортно вже від того, що я займаюся улюбленою справою. Навіть якщо знаю, що на сьогодні у мене сто доларів у кишені", - запевнила Джамала. Хоча в принципі для когось і 100 доларів – великі гроші.

"У мене немає свого авто, я живу не у своїй квартирі. Тим не менш, я можу слухати свою музику і дивитися свої відеокліпи, які зроблені якісно... Мені не буде соромно за жодну свою пісню, кліп, костюм або фотосесію. Я ціную якість, а вона живе довго", - зазначила співачка.

 

Окрім того, як запевнила Джамала, її життя не обтяжене почуттям заздрощів.

"...Мені почуття заздрості незнайоме. Тому що - може, це звучить пафосно - я завжди знала і знаю собі ціну. У мене виходить добре одне, у вас інше, і в цьому сенсі ми з вами рівні. І заздрити, скажімо, майстрові по волоссю, що я так не вмію, - ну, хлопці... Адже дуже багато людей страждають від заздрощів. І це треба лікувати. Не знаю, яким чином, але від цього треба позбавлятися", - резюмувала вона.

Фото "Story"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Джамала відмовилася від показушного "суперфіналу" через корупцію

За чутками, над Джамалою маячить неслабкий "регіональний дах", який, втім, не найкращим чином спрацював у фіналі Нацвідбору. Хоча й на протеже Нагорного нарікають, буцімто, Міка Ньютон могла "владнати" питання з перемогою в смс-голосуванні на пряму з мобільними провайдерами.
Останні матеріали
Більше матеріалів