Джамала любить мужчин з руками і відірве голову за батьків

20 квітня 2011, 17:47

Попри те, що зараз співачка Джамала, за її словами, не закохана, любові у її житті вистачає. Окрім батьків, за яких Сусанна Джамалатдінова готова голову відірвати, в неї було "150 закоханостей". Але для справжнього кохання зірка ще відкрита. Уявний образ необхідного мужчини Джа вже склала.

У житті зірки "Нової хвилі-2009" Джамали не раз траплялося, коли вона думала: ось воно, кохання.

"Звісно! 150 разів! Я з дитинства перебувала в оточенні чоловіків. Бенд - це ж чоловіки: духовики, барабанщики. І на всіх фестивалях і концертах навколо більшість чоловіків. І я серед них була таким "своїм пацаном". Але періодично кожен з них у мене закохувався і освідчувався у коханні. Спершу басист прийшов: "Я ж тебе кохаю", - каже. Потім прийшов барабанщик", - згадує співачка в інтерв‘ю журналу "Story".

У консерваторії, як каже Джамала, було те ж саме:


"Репетируємо з партнером - і відбувається, як я це називаю, "лукінг". Але для себе я вирішила, що це все одно закоханості. Це коли ти закохуєшся у якісь професійні якості. Ти думаєш: "О, який він харизматичний! Вау! Який він технічний!" Таке у мене було. І це було навзаєм. Але швидко минуло. Тому що кохання - це дар, він дається не часто".

Ставайте у чергу - Джамала вільна і не закохана

Тому те, що було, артистка пропонує називати інакше ніж любов‘ю. А взагалі Джамала чекає на такого собі хазяйновитого "принца".

"Гадаю, якщо я покохаю людину, то полюблю її за людські якості, а не за технічні дані. Звісно, я придивляюся до хлопця, щоб він і татові сподобався. Щоб діловий був, по господарству щоб міг прибити що треба. Це теж важливо!" – намалювала вона портрет потенційного обранця.

Як зізналася Джамала, вона може закохатися в увагу і у любов чоловіка до неї та до її музики:

"Не те щоб мене цим можна було купити, але я підмічаю, як людина поводиться, коли звучить моя пісня. Дослухає він її до кінця? Адже це теж важливо, розумієте? Це ж моє життя! І якщо вранці по радіо лунатиме моя пісня, а він змінить хвилю сам або запропонує: "Давай перемкнемо", - це мене образить".

Джамалі потрібен такий "принц", щоб діловий був, по господарству міг прибити що треба, ну й батьку догодив

Тому зараз співачка поклала собі звертати увагу на всі нюанси.

"Але головне для мене, щоб чоловік був добрий і уважний. Адже мало чоловіків звертають увагу на слова. Вони дуже недбало до них ставляться, вихлюпуючи емоції. А ще існує думка, що жінки емоційні! Насправді це чоловіки частіше не думають, що кажуть", - впевнена зірка.

Між іншим, Джамалу, як вона зізналася легко зачепити за живе. Варто лише образити її батьків, як Сусанна вже ладна людині голову відірвати.

"Якщо вона образить моїх батьків", - уточнила Джамала.

Якщо хтось образить батьків, Джа ладна відірвати цьому "хтосю" голову

Але при цьому співачка додала:

"Моїх батьків, в силу їхнього характеру, образити неможливо. Для мене, як і для кожної дитини, батьки - святі. Мої батьки дуже для мене дорогі. Тому я ображаюся, коли не те щоб негативно, а не в тому контексті, в якому мені подобається, про них говорять. Мене це дуже зачіпає".

Також співачка визнала, що іноді добре виховання заважає їй жити:

"Зараз трошки заважає. Тому що ти розумієш, що не можеш бути хорошою для всіх. Ти намагаєшся поділитися собою, віддати все найкраще - в цьому і полягає моє виховання, що я краще сама не з'їм... А не завжди так треба".

Втім, окрім батьків і музики у житті співачки є ще й друзі.

Джамалі заважає жити виховання

"Друзі, які поруч зі мною зараз, - вони або з дитинства, або з часу навчання у музучилищі. А є одна дорога мені людина - не повірите! Ще у Криму дружила з дівчинкою, яка жила через хату від мене. І зустріла її випадково після 15 років розлуки. З яким задоволенням, як жадібно ми відновили нашу дружбу!" – поділилася Джамала.

Сусанна також зізналася, що вірить у долю - сприймає всі знаки і все, що відбувається з нею. А для комфорту їй багато не треба, каже вона.

"Мені комфортно вже від того, що я займаюся улюбленою справою. Навіть якщо знаю, що на сьогодні у мене сто доларів у кишені", - запевнила Джамала. Хоча в принципі для когось і 100 доларів – великі гроші.

"У мене немає свого авто, я живу не у своїй квартирі. Тим не менш, я можу слухати свою музику і дивитися свої відеокліпи, які зроблені якісно... Мені не буде соромно за жодну свою пісню, кліп, костюм або фотосесію. Я ціную якість, а вона живе довго", - зазначила співачка.

Окрім того, як запевнила Джамала, її життя не обтяжене почуттям заздрощів.

"...Мені почуття заздрості незнайоме. Тому що - може, це звучить пафосно - я завжди знала і знаю собі ціну. У мене виходить добре одне, у вас інше, і в цьому сенсі ми з вами рівні. І заздрити, скажімо, майстрові по волоссю, що я так не вмію, - ну, хлопці... Адже дуже багато людей страждають від заздрощів. І це треба лікувати. Не знаю, яким чином, але від цього треба позбавлятися", - резюмувала вона.

Фото "Story"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів