Тимошенко любить трилери і дизайн інтер‘єрів

18 жовтня 2011, 23:00

Дочка колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія Карр запевняє, що її мама любить містику і трилери, бавиться дизайном інтер‘єрів та педантично кришить овочі на борщ.

Про це Женя, яку батьки називають Жужею і Білочкою, розповіла в інтерв'ю журналу "Огонёк".

Схоже, Женя підтримала б свого батька у тому, що вдома Тимошенко – "як кішечка". За словами дружини музиканта Шона Карра, Юлія Володимирівна на дозвіллі любить почитати чи позайматися спортом.

"Найкращий відпочинок для неї - пробіжка, заняття спортом на природі, плавання, читання книг. З фільмів віддає перевагу містиці й трилерам. Ось комедії якось їй не дуже до душі", - визнала Євгенія.


За словами Жені Карр, Юлія Тимошенко не надто любить комедії

Нагадаємо, леді Ю, якщо вірити дописам у соцмережі Twitter бігає по 10 кілометрів. А за версією охоронця Тимошенко, вона бігає взагалі по 12 км.

І хоча влітку 2010-го Юля Володимирівна відпочивала на іспанському курорті Малага, як виявилося, подорожувати вона не любить.

"Подорожі не любить - надто часто їздила по роботі. Любить займатися хатньою роботою або дизайном. Я живу, наприклад, у квартирі, де вона придумала дизайн всіх кімнат. Мені подобається", - повідомила Євгенія Карр.

Окрім того, як зазначила Женя, її мама і на кухні готує.

"Звісно. І в неї дуже смачно виходить, шкода, на це в неї рідко знаходиться час. Вона - перфекціоніст в усьому, в тому числі і на кухні. У її борщі всі овочі порізані дрібно, акуратно, ніби машиною, а не руками", - наголосила дочка ув‘язненої нині у СІЗО екс-прем‘єрки.

Женя про мамину кухню: "У її борщі всі овочі порізані дрібно, акуратно, ніби машиною, а не руками"

Цікаво, що ще три роки тому коронною стравою Тимошенко були "варені яйця та бульйон з них". Та й сама Юлія Володимирівна визнавала, що любить "фастфуд".

За словами дочки, Юлія Володимирівна у своєму житті плакала, і не раз, тож беземоційність їй не притаманна.

"У неї приголомшлива сила волі, в чомусь і правда чоловічі риси, і в чомусь вона навіть сильніша за деяких чоловіків. Але назвати її чоловіком у спідниці я б ніколи не змогла", - висловила свою думку Карр.

І хоча Жені здається, що в її мами "взагалі немає почуття страху", інколи Тимошенко не на жарт боялася.

"Страху вона практично не відчуває. Лише раз - у моєму дитинстві - був випадок: неприємний інцидент транспортний... Ось тоді. Вона боїться за нас, за мене особливо. А я вже давно знаю симптоми того, що мій телефон "на прослушці", знаю, що говорити в цих випадках. Якщо бачимо "хвіст", то теж в курсі, як діяти..," – попередила дочка політика.

"Я вже давно знаю симптоми того, що мій телефон "на прослушці", знаю, що говорити в цих випадках. Якщо бачимо "хвіст", то теж в курсі, як діяти..."

Бувало й так, що Євгенії, як у детективних фільмах, доводилося вибігати через задні двері бару.

"І таке бувало", - підтвердила вона.

Втім, Євгенія Карр додала:

"…На собі особисто я жодного тиску не відчуваю. Але знаю, що є якесь "велике око", яке постійно за мною стежить".

Імовірно, тому дочку Тимошенко у політику не збирається.

"Ну вже ні. Хоча в мене дозволяє освіта - я політолог і економіст, але я надивилася, що це таке - політик в сім'ї. Я, звісно, пишаюся тим, що мама робить, розумію її місію. І ми всі – сім‘я - вже давно частина цієї місії. Навіщо ж ще комусь із нас йти цим шляхом?" – каже Женя.

"Я знаю, що є якесь "велике око", яке постійно за мною стежить"

"Між нами сильний духовний зв'язок. Я її іноді відчуваю на відстані. У нас навіть часто збігається настрій. Мені не раз говорили, що ми схожі, і я згодна. Але мама дуже сильна людина. Я не така..," – визнала Жужа.

Як відомо, минулого тижня у Києві було оголошено вирок Юлії Тимошенко - 7 років позбавлення волі.

Фото "Коммерсанту", "Комсомольської правди в Україні", а також з сайту www.tymoshenko.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів