Як Азарова отримала нового члена сім'ї, а прем'єр першим мириться

20 жовтня 2011, 15:09

Днями дружина Миколи Азарова Людмила Миколаївна чи не вперше розповіла про свою знайомство із майбутнім прем‘єр-міністром. А сам Микола Янович зізнався, що після сварок із жінкою миритися іде першим.

Про це стало відомо після ефіру програми "Позаочі" на телеканалі "Інтер".

Як відомо, Людмилу та Миколу Азарових звела пожежа.

"Зустрілися ми випадково. Був спекотний літній день, ми поспішали на пляж з подружками. І раптом почули вибухи. Ми побігли на вибухи та побачили: палає будівля. І ось поруч побачили Миколу", - згадує Людмила Миколаївна.


"Ми розговорилися. Бесіда була така захоплююча, що він забув про пожежу. Того дня було призначене перше побачення", - веде далі дружина прем‘єра.

На той момент, за словами жінки, їм з Азаровим "було по 20 років".

"Він був рішуча та наполеглива людина. І дуже скоро він став членом нашої родини. Високий, гарний з виду, мав перший розряд з лижів, любив поганяти на мотоциклі", - розповідає Людмила Миколаївна.

Людмила Азарова про майбутнього чоловіка: "Зустрілися ми випадково..."

За її словами, найщасливішим періодом для Азарових була молодість.

"Найщасливіші часи – це, звичайно, студентські часи. Коли ми часто відвідували театри московські. Ми знали майже весь репертуар", - похвалилася жінка.

Як відомо, у подружжя прем‘єр-міністра є дорослий син, донецький бізнесмен Олексій Азаров.

"Коли з'явився Олексій, Миколи Яновича не було в місті. Він був на військових зборах. Звичайно, поява сина – це велике щастя було і для нього і для мене. Водночас і велика відповідальність. Настали важкі часи..," - ділиться Людмила Азарова.

Як зізнається Людмила Миколаївна, вона за свого чоловіка переживає.

"Багато труднощів зустрічаються на його шляху, нерозуміння. Звичайно, переживаю і дуже, тому що часто чую несправедливу критику на його адресу. Усі емоції він завжди тримає при собі. Якщо він чимось дуже схвильований, тоді він просто підіймається та йде", - запевняє вона.

Найщасливішими Азарови були у студентстві

За словами Азарової, друзів у прем‘єра не так вже й багато.

"Друзів небагато, переважно це друзі молодості", - уточнює вона.

Сказала жінка кілька слів і про хобі прем‘єр-міністра:

"На сьогоднішній день його улюблене заняття – це читання. У Миколи Яновича дуже добра музична пам'ять. Він дуже багато слухає класичної музики. Мріє, напевно, бути більше з онуками, йому це подобається".

В принципі, за той час, що Азарови провели разом, вони мали пізнати одне одного непогано.

"Господи, вже понад 40 років", - відповів сам Микола Азаров на запитання про те, скільки вже років вони з дружиною разом.

Азарови разом понад 40 років

І за цей час, як зізнався прем‘єр-міністр Януковича, в нього не було думок про розлучення. Так, пояснюючи секрет сімейного довголіття, Азаров зазначив:

"Знаєте, в мене навіть думки ніякої не виникало, скажімо, щось змінювати у своєму житті. Я маю на увазі, в плані сім’ї. Всіляке було в сім’ї, як і в будь-якій, напевно, сім’ї. Були труднощі, були нерозуміння якісь, були "разногласия". Але я завжди ставився до цього із розумінням. Я завжди вважав, що ось сьогодні посварилися, а завтра помиримось. Що сьогодні ось є розбіжності, а завтра їх не буде. Але ж і у житті так".

Та й під час родинних сварок, як запевняє Микола Янович, він якщо треба першим іде миритися.

"Напевно, більшою мірою так. Тому що в мене дружина взагалі-то по українській лінії, а я помітив, що українці, вони більш такі тверді. Ось. По характеру більш тверді. Я більш м'який. Тому. Тим більше, вона жінка. Завжди краще йти назустріч", - впевнений він.

Також Азаров підтвердив слова дружини про те, що найкраще йому відпочивається за книжкою.

"Якщо нема можливості побути з онуками, то для мене найкращий відпочинок або книжка, або хороша музика, або подорож кудись. Подорож, де я можу подивитися щось нове", - поділився він.

Під час родинних сварок Азаров першим іде миритися

Мало того, як з‘ясувалося, Микола Янович - фанат мариністики.

"Або це виставка живопису - я дуже люблю живопис. Сказати, що колекціоную – не можу, але за ці роки є низка хороших, гарних для мене речей. Переважно це пейзажі. Морські пейзажі. Мені дуже подобаються, вони для мене близькі", - поділився він.

А найбільшим подарунком для себе Азаров характеризує так:

"...Ну, який для мене найбільший подарунок... Аби мої близькі були живі та здорові. Щоби поменше хворіли діти, побільше раділи. Безумовно, щоб у нас в країні все було добре. Тому що я себе не відокремлюю, настільки вже в'їхав в цю тему (сміється), що я себе не відокремлюю, і тому, звичайно, для мене благополуччя країни, родини – це на першому місці завжди стоїть".

Скажімо, у 2007-му році найбільшим подарунком для Азарова стало народження і хрестини онучки.

"А ось на мій ювілей, на 60-річчя, в мене був найкращий подарунок, це ось в Олексія народилася моя онука. І більш того, ми її якраз похрестили у день святого Миколая. Тобто для мене це було подвійне або потрійне свято. Хоча цього дня відбулася моя відставка. Знакова подія, яка абсолютно не засмутила", - запевнив він.

Микола Янович вміє тримати м'яча, але віддає перевагу книзі

"Це був 2007-й рік. 17-го грудня мені виповнилося 60 років, 18-го відбулася моя відставка як першого віце-прем’єра та міністра фінансів, а 19-го грудня ми хрестили всього лише 2-місячну мою онучку у Києво-Печерській лаврі. І для мене це була величезна подія. А 20-го грудня, здається, ми святкували ювілей", - перелічив дати Азаров.

Як зізнався Азаров, онучка затьмарила усі "приходящі" політичні справи.

А наостанок додамо, що Азаров, схоже, шкодує, що не п‘є пиво. Це витікає з його відповіді одному з коментаторів на сторінці прем‘єра у Facebook.

"На жаль, я не п‘ю пива..," - написав Микола Янович.

Також у соціальній мережі прем‘єр, у якого не складається з українською мовою, зізнався: "До моди ставлюся нормально, але покази не відвідую".

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), фото з Facebook Азарова, а також світлини "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів