Ляшко розповів, який з нього "під*рас"

П'ятниця, 10 лютого 2012, 11:45

Лідер Радикальної партії та просто любитель про себе нагадати Олег Ляшко вкотре заперечує чутки про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Депутат розповів, який з нього "підарас" та згадав прем'єра Миколу Азарова.

Під час прямого ефіру програми на "Бізнес радіо" ведучий запитав у провокатора Ляшка, яка його улюблена казка, повідомляє "ТСН".

Депутат відповів, що у дитинстві дуже любив казку "12 місяців", у якій головну героїню – маленьку дівчинку – зла мачуха серед зими відправила у ліс шукати квіти.

Улюблена казка Ляшка - "12 місяців" 

Ведучий зауважив, що це дивно, коли чоловік асоціює себе з казковим персонажем жіночої статі. Однак Ляшко не розгубився.

"Знаєте, багато ходить чуток, що Ляшко якийсь не такий, що він підарас. Я на це завжди кажу: з Олега Ляшка такий же підарас, як з Азарова реформатор", - заявив учасник гей-скандалу.

За словами Ляшка, він - не гей, а Азаров - не реформатор 

А те, що йому найбільше до вподоби саме ця казка, Ляшко пояснив тим, що у дитинстві він жив в інтернаті, де вихователі самі обирали, що читати дітям.

На сторінці Ляшка у соцмережі іноді з'являються фото з жінками 

Нагадаємо, восени 2010-го року в Інтернеті з'явилося відео 1993-го року, на якому Олег Ляшко розповідає про деякі подробиці своїх інтимних стосунків із чоловіком.

Після того Олег Валерійович постійно намагається заперечити, що він гей. Він вже навіть співав своїм "баритональним басом", мовляв, геї таким голосом не співають.

А останнім часом Ляшко всюди демонструє свою буцімто дружину Росіту, як свідчення своєї гетеросексуальності.

Фото з Facebook Ляшка


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Ляшко: "Де ви бачили педераста з таким голосом..?"

"Послухайте мій голос. Де ви бачили педераста з таким голосом – баритональний бас? Не хочу образити представників секс-меншин, тому поміняйте: де ви бачили гея з таким голосом?" – вів собі Ляшко.
Скандал

Скандальне зізнання: Ляшко розповів про секс з чоловіком. ВІДЕО

В інтернеті з‘явилося скандальне відео 1993-го року запису, на якому Ляшко власною персоною розповідає деякі інтимні подробиці своїх статевих стосунків з чоловіком і де звучать такі звороти, як "дрочив" і "в рот брав".
Останні матеріали
Більше матеріалів